Одним з основних наших напрямків діяльності є реконструкція та ремонт квартир (ремонт у Львові та за його межами), офісів та промислових приміщень. У нас можна замовити створення і втілення ексклюзивних інтер’єрів. Робимо підвісні стелі та проводимо інші гіпсокартонні роботи (оскільки саме гіпсокартон як матеріал дозволяє максимально чітко реалізувати побажання замовника).

Історія компанії

Компанія “Дімар” була створена однією з перших в Західній Україні. Ми зарекомендували себе як надійні партнери, і якісні виконавці. Фахівці нашої компанії можуть виконати навіть найскладніші завдання.

З 2006 року компанія «ДІМАР» надає послуги з ремонтно-оздоблювальних робіт у м. Львові та області, втілюючи в реальність найсміливіші мрії. Наша робота — це складний і кропіткий процес, для якого потрібні професійні знання, навички та звичайно ж кваліфіковані фахівці. Наша головна цінність — довіра клієнтів. Довіра, яку ми виправдовуємо, створюючи найбільш комфортні умови для співпраці. За довгі роки роботи, ми отримали величезний досвід і репутацію фірми, яку радять друзям і рідним, головною чеснотою якої є якість послуг.

Переваги роботи з нами

На усі свої роботи ми надаємо гарантію. Якість виконаних робіт, деякою мірою залежить від використаних матеріалів, тому наші спеціалісти використовують матеріали найкращої якості. Ми постійно приділяємо увагу покращенню якості наших послуг, шляхом використання сучасних матеріалів, та підвищення кваліфікації наших робітників.

То чому часто вибирають саме нас ?

  1. Досвід понад 17 років;
  2. Гарантія 1 рік;
  3. Доступні та адекватні ціни;
  4. Проєктування, погодження та комплектація в повному об’ємі;
  5. Демонстрація об’єктів на різних етапах робіт;
  6. Професійний колектив;
  7. Використання сучасних технологій та матеріалів.

Ми розуміємо що Вам потрібно, знімемо головний біль, позбавивши від зайвого клопоту. Візьмемо на себе відповідальність і не змусимо вдаватися в подробиці.

Щоб процес ремонту йшов гладко, ми підібрали для вас команду кращих фахівців будь-якого профілю, які мають багаторічний досвід роботи у сфері будівництва. Ми надаємо широкий спектр будівельних та ремонтно-оздоблювальних робіт будь-якої складності (від легкого косметичного до капітального ремонту VIP-класу) на найвищому рівні. Свою роботу ми виконуємо за допомогою сучасного обладнання та новітніх технологій, що дозволяє виконати будь-які вимоги наших клієнтів.

Повний перелік послуг

Якщо Ви хочете зробити якісний ремонт квартири, офісу, магазину, котеджу або іншого приміщення, то довірте цю справу нам. Ми із задоволенням допоможемо Вам створити приємну та затишну атмосферу у Вашому помешканні, втіливши в реальність всі Ваші мрії та побажання. А для більшого заохочення ми, щоразу, пропонуємо цікаві пропозиції та сезонні знижки, які допоможуть Вам заощадити час та кошти!

Телефонуйте до нас за тел. (098) 0000-292 і ми надамо Вам вичерпну інформацію з приводу ремонту і відповідь на всі Ваші запитання.

Ми надаємо весь спектр внутрішніх робіт :

та багато інших робіт…

Copyright All Rights Reserved © 2019 by Дімар.