fbpx
УСІ ПРОЕКТИ

Бажаєте створити затишне і функціональне помешкання? Фахівці компанії «Дімар» допоможуть втілити ваші мрії: ремонт у квартирі пройде без турбот, а результат буде очікуваним. Ми проведемо цілий комплекс робіт: від розробки дизайну до декоративного оздоблення. За вартість немає причин хвилюватися: ремонт однокімнатної чи двокімнатної квартири адаптуємо під ваш бюджет.

Ремонт у квартирі від фахівців своєї справи

Кожне помешкання повинно бути комфортним та відповідати технічним вимогам, які прописані в СНиПах. Майстер зобов’язаний правильно облаштувати поріг підлоги в ванній кімнаті та кухні, провести обробку стін та покласти декоративну плитку. Майстри компанії «Дімар» гарантують: ви будете насолоджуватися красивим житлом багато років. Навіть бюджетний ремонт квартири буде таким же якісним, як і дизайнерський євроремонт.

Ви отримаєте:

  • ·         розробку і візуалізацію дизайнерського проекту;
  • ·         підбір, закупівлю і доставлення матеріалів;
  • ·         демонтаж перегородок, віконних та дверних блоків;
  • ·         заміну комунікацій;
  • ·         вивіз сміття.

Ми працюємо по всій Україні: у нас замовляє ремонт квартири Львів, Харків та Київ. Обов’язково укладаємо договір, розробляємо кошторис та детальний план робіт. Ми зробимо будь-який сучасний ремонт квартир, фото та відео наших творінь викладено на сайті.

7
залишилось пакетів

    Подарунковий пакет для легкого старту:
  1. Знижки до 20% на оздоблювальні матеріали
  2. Натяжна стеля у ванній в подарунок !
  3. Післяремонтне прибирання
Чим вигідна співпраця з «Дімар»?

Ми чітко дотримуємось термінів, контролюємо всі етапи ремонту квартири, обов’язково складаємо акти приймання та здачі робіт. Використовуємо свої будівельні та оздоблювальні мат