fbpx
УСІ ПРОЕКТИ

Бажаєте створити затишне і функціональне помешкання? Фахівці компанії «Дімар» допоможуть втілити ваші мрії: ремонт у квартирі пройде без турбот, а результат буде очікуваним. Ми проведемо цілий комплекс робіт: від розробки дизайну до декоративного оздоблення. За вартість немає причин хвилюватися: ремонт однокімнатної чи двокімнатної квартири адаптуємо під ваш бюджет.

Ремонт у квартирі від фахівців своєї справи

Кожне помешкання повинно бути комфортним та відповідати технічним вимогам, які прописані в СНиПах. Майстер зобов’язаний правильно облаштувати поріг підлоги в ванній кімнаті та кухні, провести обробку стін та покласти декоративну плитку. Майстри компанії «Дімар» гарантують: ви будете насолоджуватися красивим житлом багато років. Навіть бюджетний ремонт квартири буде таким же якісним, як і дизайнерський євроремонт.

Ви отримаєте:

 • ·         розробку і візуалізацію дизайнерського проекту;
 • ·         підбір, закупівлю і доставлення матеріалів;
 • ·         демонтаж перегородок, віконних та дверних блоків;
 • ·         заміну комунікацій;
 • ·         вивіз сміття.

Ми працюємо по всій Україні: у нас замовляє ремонт квартири Львів, Харків та Київ. Обов’язково укладаємо договір, розробляємо кошторис та детальний план робіт. Ми зробимо будь-який сучасний ремонт квартир, фото та відео наших творінь викладено на сайті.

7
залишилось пакетів

  Подарунковий пакет для легкого старту:
 1. Знижки до 20% на оздоблювальні матеріали
 2. Натяжна стеля у ванній в подарунок !
 3. Післяремонтне прибирання
Чим вигідна співпраця з «Дімар»?

Ми чітко дотримуємось термінів, контролюємо всі етапи ремонту квартири, обов’язково складаємо акти приймання та здачі робіт. Використовуємо свої будівельні та оздоблювальні матеріали за зниженими цінами, якість яких перевірена роками.

Ви отримаєте більше, ніж сподівались:

 • кінцева ціна ремонту квартир у Львові буде ідентична кошторису;
 • рік гарантії на виконані роботи;
 • можливість замовити елітний, капітальний, комплексний