fbpx
УСІ ПРОЕКТИ

Вишуканий інтер’єр офісу створює особливу атмосферу, яку відчувають клієнти, партнери та працівники. Кожне приміщення повинно підкреслити філософію та статус вашої компанії. «Дімар» зробить ремонт офісних приміщень по персональному дизайну, майстерно підібравши оздоблення. Вартість послуг не буде перевищувати ваш бюджет.

Враховуючи всі побажання, майстри створять унікальний дизайн-проект та його візуалізацію, який органічно виділить імідж вашої компанії. Ми знаємо, як краще провести зонування приміщення, щоб зробити його більш функціональним. Чітко дотримуємось будівельних та технологічних норм, правил пожежної безпеки. Розпочавши капітальний ремонт офісу, здійснимо демонтаж та монтаж електромереж, комунікацій та конструкцій згідно з проектом. Проведемо усі можливі чорнові та оздоблювальні роботи.

7
залишилось пакетів

    Подарунковий пакет для легкого старту:
  1. Знижки до 20% на оздоблювальні матеріали
  2. Натяжна стеля у ванній в подарунок !
  3. Післяремонтне прибирання
З «Дімар» вигідно співпрацювати:

  • юридичну відповідальність несе власник нашої компанії, а не 5 бригад;
  • чіткий план робіт, доставлення матеріалів та інструментів дає змогу завершити ремонт офісів в обговорений термін;
  • грамотно оформлені документи будуть прийняті в різних інстанціях;
  • закупка матеріалів проводиться у наших партнерів за оптовими розцінками, тому ви зекономите до 10-15% коштів.

Кінцева ціна капітального ремонту офісу буде ідентична кошторису – ви не будете платити більше, ніж домовлялися. «Дімар» надає рік гарантії на всі виконані роботи, часто пропонує різноманітні акції. Більш того, ви зможете дуже швидко налагодити свою працю в оновлених приміщеннях – ми проведемо генеральне прибирання та установку меблі з приладдям. Зателефонуйте зараз, щоб замовити капітальний ремонт офісу у майстрів своєї справи.

17 РОКІВ ДОСВІДУ

Ми починали як наймані працівники і виросли до рівня компанії, у котрої за плечима робота з сотнями (понад 500) індивідуальними замовниками та відомими в Західній Україні комерційними компаніями (готелі Nobilis, Radisson, Дністер, ресторан Старгород, комплекс Варшава, та багато інших).

НАЙКРАЩІ МАТЕРІАЛИ

За 17 років працювали з найрізноманітнішими постатчальниками буд.матеріалів та комплектуючих, тому точно знаємо де вони якісніші та дешевші, а це на пряму впливає на кінцеву вартість Вашого ремонту.

КОМАНДА

Команда складається з понад 20 кваліфікованих майстрів, котрі регулярно проходять підвищення кваліфікації. Працюємо по чіткому плану, котрий випробуваний сотні разів. Усі процеси контролюються власником компанії, котрий відповідає за виконання робіт перед Вами особисто.