fbpx
УСІ ПРОЕКТИ

З  компанією «Дімар» кожний ремонт під ключ пройде безтурботно та швидко, а інтер’єр буде відповідати омріяному дизайну. Ми зробимо будь-які чорнові та оздоблювальні роботи, облагородимо фасад, розробимо дизайн та проектну документацію, допоможемо з узаконенням перепланування та інше. Ваше житло стане комфортним та функціональним. Кінцева вартість ремонту під ключ буде нижча на 20-30%, ніж ви розраховували.

Переваги нашої компанії:

  1. Продуманий план чорнових і чистових робіт та графік привозу матеріалів.
  2. Дотримання технологій та ДБН. Навіть цемент зберігається та транспортується згідно з рекомендаціями виробника.
  3. Кінцева ціна ремонту під ключ відповідатиме кошторису на 100%.
  4. Юридична відповідальність. Ми заключаємо договір. Після виконаних робіт надаємо усю документацію, включаючи акти приймання і здачі.
7
залишилось пакетів

    Подарунковий пакет для легкого старту:
  1. Знижки до 20% на оздоблювальні матеріали
  2. Натяжна стеля у ванній в подарунок !
  3. Післяремонтне прибирання
Ви можете замовити ремонт ванної кімнати під ключ, а також кухні, балкона – всього будинку з цегли чи дизайнерського котеджу. Ми використовуємо свої будівельні та оздоблювальні матеріали, які надаємо за оптовими цінами. По бажанню підберемо недорогі, але якісні шпалери та кахель.

Компанія «Дімар» виконає ремонт під ключ у Львові будь-якої складності: з переплануванням, демонтажем та заміною комунікацій. Зателефонуйте зараз, щоб не пропустити акцію чи іншу вигідну пропозицію.

17 РОКІВ ДОСВІДУ

Ми починали як наймані працівники і виросли до рівня компанії, у котрої за плечима робота з сотнями (понад 500) індивідуальними замовниками та відомими в Західній Україні комерційними компаніями (готелі Nobilis, Radisson, Дністер, ресторан Старгород, комплекс Варшава, та багато інших).

НАЙКРАЩІ МАТЕРІАЛИ

За 17 років працювали з найрізноманітнішими постатчальниками буд.матеріалів та комплектуючих, тому точно знаємо де вони якісніші та дешевші, а це на пряму впливає на кінцеву вартість Вашого ремонту.

КОМАНДА

Команда складається з понад 20 кваліфікованих майстрів, котрі регулярно проходять підвищення кваліфікації. Працюємо по чіткому плану, котрий випробуваний сотні разів. Усі процеси контролюються власником компанії, котрий відповідає за виконання робіт перед Вами особисто.