fbpx
УСІ ПРОЕКТИ

Черговий ремонт кафе, бару чи ресторану – гарна можливість створити конкурентну перевагу над іншими закладами. Компанія «Дімар» втілить усі ваші ідеї та допоможе заощадити до 20% коштів. Ми розробимо для вас вишуканий дизайн, реалізуємо його в короткий термін та надамо повний пакет документів.

Ремонт кафе чи ресторану без нарікань

Фахівці нашої компанії зроблять частковий або капітальний ремонт ресторану під ключ будь-якого стилю. Ми створимо неймовірно затишний зал, функціональну кухню та складські приміщення, а також вдало використаємо важкодоступні закутки будівлі. Професійно виконаємо чорнові та оздоблювальні роботи, демонтаж перегородок та віконних блоків, заміну електромереж та комунікації, установку професійного обладнання та інше.

7
залишилось пакетів

    Подарунковий пакет для легкого старту:
  1. Знижки до 20% на оздоблювальні матеріали
  2. Натяжна стеля у ванній в подарунок !
  3. Післяремонтне прибирання
В процесі комплексного ремонту ресторану чи кав’ярні будуть дотримані ДБН, вимоги пожежної безпеки та санітарних норм. Ми підберемо якісні будівельні та оздоблювальні матеріали високої вогнестійкості. Ви обов’язково зекономите на їх вартості, адже в «Дімар» можна придбати все необхідне за оптовими цінами. Не хвилюйтесь, якщо середня вартість ремонту кафе у Львові буде високою. Ми зуміємо адаптувати найсміливіші ідеї під ваш бюджет.

«Дімар» – вигідне співробітництво

Кожен власник ресторану хоче якнайшвидше провести ремонтні роботи. Фахівці компанії «Дімар» розробляють детальний план та чітко його дотримуються. Виконроб завжди контролює кожний етап та оформлює акти прихованих робіт. Ви будете впевненні, що ремонт кафе під ключ у Львові пройде без затримок та нестандартних ситуацій.

Ми гарантуємо:

  • юридичну відповідальність власника компанії;
  • прозорі домовленості, які будуть прописані в договорі;
  • гарантію ремонту 1 рік;
  • незмінний кошторис на протязі всього часу.

Не треба думати, скільки зараз коштує ремонт в кафе, адже на сайті «Дімар» легко підрахувати витрати за допомогою калькулятора. Правда, вартість послуг може трохи зменшитися, оскільки в нас часто діють акції та інші цікаві пропозиції. Не баріться, а замовляйте консультацію майстра.

17 РОКІВ ДОСВІДУ

Ми починали як наймані працівники і виросли до рівня компанії, у котрої за плечима робота з сотнями (понад 500) індивідуальними замовниками та відомими в Західній Україні комерційними компаніями (готелі Nobilis, Radisson, Дністер, ресторан Старгород, комплекс Варшава, та багато інших).

НАЙКРАЩІ МАТЕРІАЛИ

За 17 років працювали з найрізноманітнішими постатчальниками буд.матеріалів та комплектуючих, тому точно знаємо де вони якісніші та дешевші, а це на пряму впливає на кінцеву вартість Вашого ремонту.

КОМАНДА

Команда складається з понад 20 кваліфікованих майстрів, котрі регулярно проходять підвищення кваліфікації. Працюємо по чіткому плану, котрий випробуваний сотні разів. Усі процеси контролюються власником компанії, котрий відповідає за виконання робіт перед Вами особисто.