fbpx
УСІ ПРОЕКТИ

Якщо настав момент виконати якісні ремонтні роботи, Львів може запропонувати велику кількість виконавців, проте краще зосередити всю роботу в одних руках. Аргументом на користь такої співпраці може служити фактор безпеки та гарантії. Основним з них є оформлення офіційного договору. Ремонтно-будівельна компанія “Дімар” пропонує послуги у даному питанні. У нас повністю укомплектовано штат професійних майстрів, та бригади, що мають великий досвід роботи. Реалізація зафіксованого об’єму, дотримання термінів — гарантується. Розцінки на ремонтні роботи у Львові станом на 2020 рік є досить конкурентні. Також пропонуємо розширену гарантію 5 років на всі роботи по кошторису!

Види ремонтних робіт

На сьогодні не існує єдиного і загальноприйнятого розуміння відмінностей і класифікацій, на які поділяються ремонтні роботи у Львові. Але саме розуміння терміну “Комплексний ремонт”, містить в собі цілий ряд будівельних та ремонтно-оздоблювальних робіт високої якості, розробку дизайн – проекту квартири, які спрямовані на детальне опрацювання всіх ремонтних та будівельних конструкцій приміщень та оздоблення, заміну інженерних систем: електропроводки, вода, газ, систем вентиляції, опалення, тощо. Також ми можемо виділити різні типи робіт, а також, за запитом, можемо відповісти на питання скільки коштує ремонт будинку взагалом.

Ремонт квартири в новобудові

Ремонт “з нуля” допомагає максимально якісно підібрати усі елементи квартири й гарантувати якісне виконання усіх робіт та як результат – затишна квартира з довговічним ремонтом. Наша бригада гарантує це!

Євро ремонт

Модне віяння завітало до нас у 2000-х роках, завоювавши популярність серед українців і залишається актуальним і до сьогодні. Практичні образи та якісні матеріали допоможуть виконати євроремонт, який буде непідвладний часу.

7
залишилось пакетів

    Подарунковий пакет для легкого старту:
  1. Знижки до 20% на оздоблювальні матеріали
  2. Натяжна стеля у ванній в подарунок !
  3. Післяремонтне прибирання
Косметичний ремонт квартири

Косметичний ремонт – найдоступніший спосіб оновлення приміщення. Коли хочеться швидко і недорого змінити інтер’єр кімнат, то вибирають саме цей варіант. Косметичний ремонт роблять, щоб приховати недоліки житла, досягти більш красивого і презентабельного зовнішнього вигляду.

Капітальний ремонт комерційної нерухомості

Якщо у Вас стоїть завдання виконати швидкий, але якісний ремонт в комерційних приміщеннях (магазинах, ресторанах, бізнес-центрах, складах тощо) то професійна бригада для капітального ремонту виконає все згідно з домовленостями та контракту.

Також ремонт у квартирі включає комплексний підхід по всіх видах ремонтних і дизайнерських робіт, до розставляння меблів. Іншими словами, комплексний ремонт – це ремонт приміщень “від А до Я”, в результаті якого замовник отримує дизайнерський ремонт квартири, в якій відразу можна проживати.

У розумінні фрази “комплексний ремонт квартири” синонімами є капітальний ремонт квартири при проведенні якого в старій квартирі виконується загальне перепланування приміщень і заміна всіх інженерних мереж; «дизайнерський ремонт квартири» або «ремонт люкс», які блискуче зображають індивідуальність і ексклюзивність з використанням сучасних технологій та дорогих матеріалів, елітний ремонт квартир є самим дорогим ремонтом на сьогодні; а також «ремонт квартири під ключ», коли підкреслюється весь спектр послуг з будівництва, ремонт з нуля та дизайн інтер’єру і відбудеться повна завершеність всіх ремонтно-будівельних та оздоблювальних робіт,  «Ремонт в новобудові» також знаходиться в категорії, яка вимагає комплексного ремонту квартири, у наш час після забудовників у квартирі практично нічого немає, окрім вікон. Розцінки на ремонтні роботи, так само як і на будівельні роботи, завжди різні, все залежить від Ваших побажань. Якщо потрібен прайс – телефонуйте! Наша команда зазвичай працює у Львові та Львівській області, проте, у разі необхідності, можемо працювати за її межами.

З повагою, ремонтно-будівельна компанія “Дімар”.

17 РОКІВ ДОСВІДУ

Ми починали як наймані працівники і виросли до рівня компанії, у котрої за плечима робота з сотнями (понад 500) індивідуальними замовниками та відомими в Західній Україні комерційними компаніями (готелі Nobilis, Radisson, Дністе