fbpx
УСІ ПРОЕКТИ

Компанія «Дімар» зробить капітальний ремонт приміщення складу, цеху чи бюджетної установи за сприятливими цінами. Роботи будуть виконані чітко в визначений термін та відповідати будівельним і виробничим вимогам. Ви з легкістю узаконите перепланування та продовжите свою діяльність в гарних умовах.

Замовивши капітальний ремонт виробничого цеху, ви отримаєте повний набір послуг. Ми виконаємо всі ремонтні роботи: демонтажні та монтажні, гіпсокартонні роботи малярні та штукатурні, ремонт стелі, покрівельні, покраска стін та столярні . Майстри зроблять якісний демонтаж та посилення конструкцій, підготовлять основу під установку обладнання, згідно з проектом проведуть заміну комунікацій.

7
залишилось пакетів

    Подарунковий пакет для легкого старту:
  1. Знижки до 20% на оздоблювальні матеріали
  2. Натяжна стеля у ванній в подарунок !
  3. Післяремонтне прибирання
Пропозиції компанії «Дімар» вигідні та зручні:

  1. Кошторис на ремонт складів, фабричних цехів та різних установ буде незмінним впродовж всього співробітництва.
  2. Контроль за кожним етапом робіт дозволяє здати об’єкт в зазначений термін та навіть раніше.
  3. Багаторівнева система ціноутворення допоможе адаптувати під ваш бюджет будь-який капітальний ремонт бюджетної установи.
  4. Наші будівельні та оздоблювальні матеріали доставляються за оптовими цінами. Вони будуть відповідати якості та технічним характеристикам, які зазначені в проекті.

Власник компанії «Дімар» особисто несе відповідальність за якість ремонту та дотримання всіх пунктів договору. Зателефонуйте зараз, та замовте капітальний ремонт приміщень у кваліфікованих майстрів. Встигніть отримати акційний пакет, адже кількість знижок обмежена.

17 РОКІВ ДОСВІДУ

Ми починали як наймані працівники і виросли до рівня компанії, у котрої за плечима робота з сотнями (понад 500) індивідуальними замовниками та відомими в Західній Україні комерційними компаніями (готелі Nobilis, Radisson, Дністер, ресторан Старгород, комплекс Варшава, та багато інших).

НАЙКРАЩІ МАТЕРІАЛИ

За 17 років працювали з найрізноманітнішими постатчальниками буд.матеріалів та комплектуючих, тому точно знаємо де вони якісніші та дешевші, а це на пряму впливає на кінцеву вартість Вашого ремонту.

КОМАНДА

Команда складається з понад 20 кваліфікованих майстрів, котрі регулярно проходять підвищення кваліфікації. Працюємо по чіткому плану, котрий випробуваний сотні разів. Усі процеси контролюються власником компанії, котрий відповідає за виконання робіт перед Вами особисто.