fbpx
УСІ ПРОЕКТИ

Ваша оселя повинна бути затишною, красивою та безпечною. Компанія «Дімар» проведе частковий або капітальний ремонт будинку та прибудинкових споруд. Ми готові розробити свій проект або працювати з вашим, якщо він відповідає технічним вимогам. Ви будете у захваті від одержаного результату, незалежно від складності та обсягу робіт.

Ремонт будинків з професійною командою

Котеджі та невеликі приватні помешкання потребують особливої уваги, ніж квартири. Якість та довговічність ремонту будинку в селі залежить від стану покрівлі, стін, фундаменту та інших конструкцій. Майстри компанії «Дімар» уважно обстежать дім, оцінять утеплювання, підлоги, дах, цоколь та інше. Найшовши серйозні дефекти, запропонують їх усунути з мінімальними витратами. Ми чітко дотримуємось ДБН: житлові будинки після реконструкції та капітального ремонту пройдуть усі будівничі експертизи.

«Дімар» пропонує цілий комплекс робіт:

 • розробка дизайну приміщень та фасаду, його візуалізація;
 • заміна інженерних мереж, включаючи опалення, водопостачання та каналізації;
 • перепланування приміщень, демонтаж та підсилення конструкцій;
 • чорнові та оздоблювальні роботи;
 • ремонт кухні у будинку (житловому та літньому);
 • прибирання будівельного сміття та інше.

Всі роботи будуть виконані з урахуванням техніки безпеки та інших норм.

7
залишилось пакетів

  Подарунковий пакет для легкого старту:
 1. Знижки до 20% на оздоблювальні матеріали
 2. Натяжна стеля у ванній в подарунок !
 3. Післяремонтне прибирання
«Дімар» – вигідне капіталовкладення

Ви вже дізнавалися, скільки коштує ремонт будинку у львівській області? В компанії «Дімар» ви можете заощадити до 30% грошей. Ми використовуємо свої будівельні матеріали, які надаємо за зниженими цінами. Їх якість перевірена роками.

Капітальний ремонт будівлі буде рахуватись завершеним, якщо ви підпишете акт приймання. Кінцева вартість за послуги завжди збігається з кошторисом на 100%. Компанія «Дімар» часто надає знижки та пропонує акції, тому не баріться – телефонуйте та замовляйте консультацію.

17 РОКІВ ДОСВІДУ

Ми починали як наймані працівники і виросли до рівня компанії, у котрої за плечима робота з сотнями (понад 500) індивідуальними замовниками та відомими в Західній Україні комерційними компаніями (готелі Nobilis, Radisson, Дністер, ресторан Старгород, комплекс Варшава, та багато інших).

НАЙКРАЩІ МАТЕРІАЛИ

За 17 років працювали з найрізноманітнішими постатчальниками буд.матеріалів та комплектуючих, тому точно знаємо де вони якісніші та дешевші, а це на пряму впливає на кінцеву вартість Вашого ремонту.

КОМАНДА

Команда складається з понад 20 кваліфікованих майстрів, котрі регулярно проходять підвищення кваліфікації. Працюємо по чіткому плану, котрий випробуваний сотні разів. Усі процеси контролюються власником компанії, котрий відповідає за виконання робіт перед Вами особисто.