fbpx
УСІ ПРОЕКТИ

Компанія «Дімар» зробить професійний ремонт комерційної нерухомості будь-якої складності та цільового призначення. Кожне приміщення буде безпечним та функціональним, відповідати ДБН та підкреслювати статус вашої компанії.

З нашими майстрами кожний капітальний ремонт комерційної нерухомості – якісно, швидко та вигідно. Ми надаємо повний комплекс послуг: від розробки дизайн-проекту до оздоблювальних робіт, від утеплення фасадів до реконструкції фундаменту. Роботи будуть виконані в обумовлені терміни: ви розпочнете свою діяльність без затримки.

З «Дімар» будь-який ремонт буде для вас максимально вигідним:

  • завдяки продуманому плану робіт комплексний ремонт комерційного приміщення не буде заважати вашим клієнтам та співробітникам;
  • з допомогою якісних матеріалів, які ми придбаємо за оптовими цінами, вартість послуг зменшиться на 10%;
  • контроль на кожному етапі робіт забезпечить дотримання усіх домовленостей;
  • періодичні акції допоможуть вам гарно зекономити, тому не пропустіть.
7
залишилось пакетів

    Подарунковий пакет для легкого старту:
  1. Знижки до 20% на оздоблювальні матеріали
  2. Натяжна стеля у ванній в подарунок !
  3. Післяремонтне прибирання
Ви безтурботно дочекаєтесь будівельного експерта та отримаєте необхідні дозволи. Юридичну відповідальність за професійний ремонт комерційної нерухомості несе не бригада, а власник «Дімар». Зателефонуйте зараз та відновіть приміщення найбільш вигідно.

17 РОКІВ ДОСВІДУ

Ми починали як наймані працівники і виросли до рівня компанії, у котрої за плечима робота з сотнями (понад 500) індивідуальними замовниками та відомими в Західній Україні комерційними компаніями (готелі Nobilis, Radisson, Дністер, ресторан Старгород, комплекс Варшава, та багато інших).

НАЙКРАЩІ МАТЕРІАЛИ

За 17 років працювали з найрізноманітнішими постатчальниками буд.матеріалів та комплектуючих, тому точно знаємо де вони якісніші та дешевші, а це на пряму впливає на кінцеву вартість Вашого ремонту.

КОМАНДА

Команда складається з понад 20 кваліфікованих майстрів, котрі регулярно проходять підвищення кваліфікації. Працюємо по чіткому плану, котрий випробуваний сотні разів. Усі процеси контролюються власником компанії, котрий відповідає за виконання робіт перед Вами особисто.