Облицювання плиткою – чудовий спосіб забезпечити надійність і водонепроникність підлоги та стін. 

Плитку використовують віддавна і вона не втратила своїх позицій навіть після появи сучасних матеріалів завдяки таким перевагам:

водовідштовхувальні властивості;
естетичність – плитку використовують у кухнях, ванних і туалетних кімнатах;
міцність, твердість;
тривалий термін експлуатації;
негорючість;
гігієнічність – поверхню після облицювання плиткою легко прибирати, вона створює атмосферу порядку і чистоти.

Вибір плитки 

Залежно від місця поверхні, яку будуть оздоблювати, керамічна плитка буває для внутрішнього та зовнішнього оздоблення, підлогова і стінова. 
Якщо облицювання плиткою виконують в приміщенні – найчастіше, в кухні, ванній кімнаті або туалеті – то підійде плитка для внутрішнього облицювання. Така плитка не стійка до впливів низьких температур, атмосферних опадів, від них вона швидко (за рік-два) втрачає свої якості. Для облицювання плиткою ззовні будівлі годиться фасадна плитка. Вона менше поглинає вологи, а тому більш стійка до перепадів температур і вологості повітря. Для облицювання плиткою підлогових покриттів також застосовують особливу плитку – з високою щільністю і стійкішою до стирання.

7
залишилось пакетів

  Подарунковий пакет для легкого старту:
 1. Знижки до 20% на оздоблювальні матеріали
 2. Натяжна стеля у ванній в подарунок !
 3. Післяремонтне прибирання
Плитка також буває: 

пресована або екструдована (залежно від того, з чого виготовлена – з порошкоподібної суміші чи з тістоподібної маси);
глазурована і неглазурована. Глазуровану плитку покривають шаром кольорового скла, що надає їй більш естетичного вигляду (на ній можна створювати малюнки), а також твердості і водонепроникності;
з щільною або пористою основою. 
Керамічна плитка буває з гладкою або рифленою лицьовою поверхнею, одноколірною, кольоровою або візерунчастою. 
Матеріал, з якого виготовляють плитку, може бути як натуральним (вапняк, туф), так і штучним (бетон, гіпс, склоцемент).

 До початку облицювальних робіт потрібно виконати ряд підготовчих операцій. Найдорожчими з них будуть заміна водопровідних і каналізаційних труб, вирівнювання поверхонь і заміна електропроводки. Існує безліч способів вирівнювання стін і підлоги. Тут я на них зупинятися не буду. Головне, що плитка повинна укладатися на рівну поверхню. Допуск по підлозі становить 5 мм на 18 кв.м стяжки, а по стінах допускається відхилення від вертикалі не більше 3 мм при вимірюванні вертикальним водяним рівнем довжиною 2 м. Труби треба намагатися сховати у стіні. Чим менше їх зовні, тим простіше виконувати роботи.

Телефонуйте до нас за тел. (098) 0000-292 і ми надамо Вам вичерпну інформацію з приводу ремонту і відповідь на всі Ваші запитання.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

НАЙКРАЩІ МАТЕРІАЛИ

Робимо підвісні стелі та проводимо інші гіпсокартонні роботи (оскільки саме гіпсокартон як матеріал дозволяє максимально чітко реалізувати побажання замовника).

БІЛЬШЕ 12 РОКІВ ДОСВІДУ

Якщо Ви хочете зробити якісний ремонт квартири, офісу, магазину, котеджу або іншого приміщення, то довірте цю справу нам. Ми із задоволенням допоможемо Вам створити приємну та затишну атмосферу у Вашому помешканні, втіливши в реальність всі Ваші мрії та побажання.

ПРОФЕСІЙНІ СТАНДАРТИ

Ми постійно приділяємо увагу покращенню якості наших послуг,  за рахунок використання сучасних матеріалів, та підвищення кваліфікації наших робітників.

КАЛЬКУЛЯТОР/ПРАЙС

Скористайтеся нашою формою, щоб оцінити початкову вартість ремонту чи монтажу.

ЗАПИТАТИ ЦІНУ
Завантажте прайс

НАША КОМАНДА

Ми надаємо послуги з професійного ремонту та монтажу, орієнтуючись на задоволення клієнтів.
Наші установки виконуються повністю навченим персоналом за найвищими професійними стандартами.

 • Роман

  РоманКерівник ремонтно-будівельної бригади

  25 років досвіду включаючи 12 років в нашій команді. За плечима сотні завершених проектів різноманітної складності.

 • Оля

  ОляМенеджер по роботі з клієнтами

  Головне завдання Менеджера по роботі з клієнтами це посередництво та координація взаємодії виконавців з клієнтами. Оля справляється з цим “на відмінно”!

Copyright All Rights Reserved © 2019 by Дімар.