“Дімар” – студія дизайн інтер’єру (Львів) та ремонту і наше головне завдання — створити красу та затишок у Вашому домі використовуючи сучасні стилі дизайн інтер’єру! Студія дизайн інтер’єру створена для людей, які цінують свій час, тому пропонуємо повний пакет послуг в одному місці — від проектування до меблювання.

Завдячуючи майстерності дизайнера і можливостям 3D моделювання Ви зможете замовити дизайн інтер’єру, дизайн проекту квартири, дизайн інтер’єру під ключ.

Ви отримаєте детальне промальовування дизайну Вашого інтер’єру в 3D моделях, і будете впевнені що Ваш будинок, квартира чи офіс відповідають всім Вашим сподіванням ще до початку будівництва. Дизайн-проект проходить обов’язкову перевірку, що гарантує його високу якість.

Що входить до складу дизайн-проекту ?

  3-D Візуалізація

(фотореалістичне тривимірне зображення внутрішнього простору приміщення)

⇒  Технічні креслення

 • План обмірів
 • План демонтажу
 • План монтажу перегородок та міжкімнатних дверей
 • План розташування меблів
 • План розміщення сантехнічних виводів
 • План підлог
 • План-схема розміщення плінтусів
 • План розміщення підігріву підлог
 • План розміщення електрообладнання
 • План розміщення освітлення стелі
 • План влаштування стель
 • План розміщення декоративних карнизів
 • План розміщення груп вимикачів та освітлення
 • Плани окремих кімнат з розгортками всіх стін

  Повна комплектація проекту

(а саме: специфікація по оздобленню стін, підлог та стелі, по сантехніці та декору у санвузли, освітленню та електриці, по техніці, фабричних меблях та декору)

Термін виконання такого проекту орієнтовно 2-3 місяці

 

Етапи розробки дизайн-проекту

Сам дизайнерський проект інтер’єру замовити досить швидко, проте його реалізація, це трудомісткий процес який поділяється на багато етапів, вимагає тісної співпраці між замовником, дизайнером та спеціалістом з ремонтно-будівельних робіт.

Ціна дизайну інтер’єру

Увага! Ціни вказані для ознайомлення. На вартість ремонту впливає безліч факторів, нюансів та побажань клієнта.

Вид ремонтуЦіна ремонту за квадратний метр в гривнях
Косметичний ремонт квартирвід 1500 грн. за кв.м.
Капітальний ремонт квартирвід 2500 грн. за кв.м.
Євроремонт квартирвід 3500 грн. за кв.м.
Дизайнерський ремонт квартирвід 4000 грн. за кв.м.
Дизайн проект квартирвід 20 $ за кв.м.

Аби дізнатися точну вартість зателефонуйте нам та замовте детальний прорахунок. Ми приїдемо до Вас та вже на місці підрахуємо кошторис.

Складаємо дизайн-проект

Розробка дизайн інтер’єру починається зі складання дизайн-проекту — комплекти документів, що описують функціональні та дизайнерські рішення, в них містяться креслення приміщення та опису всіх деталей майбутнього інтер’єру, включаючи оздоблювальні матеріали й розташування комунікацій. Безперечно, даний підхід вимагає певних затрат часу та сил, проте якщо Ваш вибір впав саме на дизайн інтер’єру замовити варто саме у професіоналів, аби не втрачати дорогоцінних днів, закінчити з теорією і втілити в життя професійний дизайнерський ремонт. У проекті присутнє технічне завдання, в якому описані всі вимоги та побажання замовника.

7
залишилось пакетів

  Подарунковий пакет для легкого старту:
 1. Знижки до 25% на оздоблювальні матеріали
 2. Натяжна стеля у ванній в подарунок !
 3. Післяремонтне прибирання
Обмірюємо приміщення

Спочатку проводяться обміри приміщення, після чого розробляються зразкові планувальні рішення та ескізи. На цьому етапі дизайнер пропонує замовнику декілька варіантів планування з розподілом основних функціональних зон і розставляння меблів. Бо 3D-моделювання — трудомісткий процес, на етапі приблизного планування докладні тривимірні моделі розробляються тільки після узгодження з замовником. Аби була краща взаємодія та швидкість виконання проекту, варто звернутись в компанію дизайн інтер’єру у Львові, адже це офіційні гарантії, дотримання термінів та професійна фотогалерея виконаних робіт.

Розробляємо проектувальні креслення

Після затвердження зонування розробляються проектувальне креслення електричних проводів і планується розташування електроприладів (освітлення, електричний обігрів та інше); у разі необхідності виконуються креслення змін у плануванні; план стель і підлогових покриттів, розміщення сантехнічного обладнання, відомості, які містять відомості про обробку і замовлених матеріалах і предметах меблів і декорі.

Де наша компанія робила дизайн інтер’єру

ВулицяРайонМісцевість Кількість завершених об’єктів
ЗбаразькаЛичаківськийЛичаків2
ЗбиральнаЗалізничнийСигнівка1
ЗбоїщаШевченківськийЗбоїща3
ЗборівськаЛичаківськийГори1
ДонецькаШевченківськийПідзамче1
Донцова ДмитраЛичаківськийЦентр2
Дорошенка ПетраГалицькийЦентр, Новий Світ2
ДосвітняШевченківськийРясне1
Мельничука ЮріяШевченківськийЗамарстинів1
ЗапашнаШевченківськийРясне3
ЗаповітнаШевченківськийЗамарстинів1
Запольської ҐабріелиЛичаківськийЯлівець1
Засядька ОлександраФранківськийВулька2
ЗатишнаЗалізничнийПривокзальна1

Також маємо завершені об’єкти в навколишніх містах: Винники, Зимна Вода, Рудне, Лапаївка, Конопниця, Скнилів, Наварія, Солонка, Пасіки Зубрицькі, Малехів, Муроване та інші.

Студія дизайн інтер’єру “Дімар” у місті Львів пропонує весь спектр послуг – від креслення на папері та до реалізації задумів. Наступним етапом є реалізація запланованих робіт; на цій стадії спеціаліст дизайн інтер’єру контролює роботу оздоблювальних і ремонтних бригад, надаючи замовнику необхідну кошторисну документацію по факту виконаних робіт. Вартість дизайнерського ремонту завжди буде нижчою, якщо ми співпрацюємо з Вами по всьому спектру послуг, але тут також варто враховувати, які Ви ставите перед собою цілі: дизайн інтер’єру квартири, однієї кімнати, наприклад кухні, спальні чи вітальні, а можливо Вас цікавить елітний дизайн інтер’єру під ключ. Телефонуйте, впевнені, що зможемо домовитись.

З повагою, студія “Дімар”.

 

17 РОКІВ ДОСВІДУ

Ми починали як наймані працівники і виросли до рівня компанії, у котрої за плечима робота з сотнями (понад 500) індивідуальними замовниками та відомими в Західній Україні комерційними компаніями (готелі Nobilis, Radisson, Дністер, ресторан Старгород, комплекс Варшава, та багато інших).

НАЙКРАЩІ МАТЕРІАЛИ

За 17 років працювали з найрізноманітнішими постатчальниками буд.матеріалів та комплектуючих, тому точно знаємо де вони якісніші та дешевші, а це на пряму впливає на кінцеву вартість Вашого ремонту.

КОМАНДА

Команда складається з понад 20 кваліфікованих майстрів, котрі регулярно проходять підвищення кваліфікації. Працюємо по чіткому плану, котрий випробуваний сотні разів. Усі процеси контролюються власником компанії, котрий відповідає за виконання робіт перед Вами особисто.

НАША КОМАНДА

Ми надаємо послуги з професійного ремонту та монтажу, орієнтуючись на задоволення клієнтів.
Наші установки виконуються повністю навченим персоналом за найвищими професійними стандартами.

 • Роман

  РоманКерівник ремонтно-будівельної бригади

  25 років досвіду включаючи 12 років в нашій команді. За плечима сотні завершених проектів різноманітної складності.

 • Оля

  ОляМенеджер по роботі з клієнтами

  Головне завдання Менеджера по роботі з клієнтами це посередництво та координація взаємодії виконавців з клієнтами. Оля справляється з цим “на відмінно”!

Copyright All Rights Reserved © 2019 by Дімар.