fbpx
УСІ ПРОЕКТИ

Нова квартира – це прекрасна можливість створити красиве та функціональне помешкання. Компанія «Дімар» пропонує зробити ремонт в новобудові, ціна якого вас приємно порадує. Ви отримаєте затишне та функціональне житло з довговічним оздобленням.

 Безтурботний ремонт в новобудові

Після купівлі нової квартири з’являється багато запитань.

 1. Скільки коштує ремонт в новобудові?
 2. Як краще зроби планування помешкання, чи потрібен дозвіл на перебудову?
 3. Коли встановлювати лічильники на воду та проводити комунікації?

Фахівці «Дімар» дадуть обґрунтовані та чіткі відповіді. Ми працюємо тільки з якісними матеріалами, які закуповуємо у перевірених виробників. Дотримання всіх технологій та ДБН контролює виконроб, а власник компанії несе юридичну відповідальність за кінцевий результат. Не дивлячись на великий обсяг робіт, вартість ремонту в новобудові буде вам по кишені. Ми адаптуємо під ваш бюджет будь-які побажання.

7
залишилось пакетів

  Подарунковий пакет для легкого старту:
 1. Знижки до 20% на оздоблювальні матеріали
 2. Натяжна стеля у ванній в подарунок !
 3. Післяремонтне прибирання
Вигідні пропозиції від компанії «Дімар»

 • оптові ціни на будівельні та оздоблювальні матеріали;
 • періодичні акції на ремонтні роботи;
 • чітке дотримання термінів та оформлення актів виконаних робіт;
 • ціна ремонту в новобудові буде на 30% нижча, ніж ви очікували.

Замовте безкоштовну консультацію у наших майстрів, та втілюйте свої мрії у життя.

17 РОКІВ ДОСВІДУ

Ми починали як наймані працівники і виросли до рівня компанії, у котрої за плечима робота з сотнями (понад 500) індивідуальними замовниками та відомими в Західній Україні комерційними компаніями (готелі Nobilis, Radisson, Дністер, ресторан Старгород, комплекс Варшава, та багато інших).

НАЙКРАЩІ МАТЕРІАЛИ

За 17 років працювали з найрізноманітнішими постатчальниками буд.матеріалів та комплектуючих, тому точно знаємо де вони якісніші та дешевші, а це на пряму впливає на кінцеву вартість Вашого ремонту.

КОМАНДА

Команда складається з понад 20 кваліфікованих майстрів, котрі регулярно проходять підвищення кваліфікації. Працюємо по чіткому плану, котрий випробуваний сотні разів. Усі процеси контролюються власником компанії, котрий відповідає за виконання робіт перед Вами особисто.