Ремонт ванної кімнати – це захоплива зміна у вашому домі, але вона також може спричинити багато стресу та розладу. На щастя, є кілька простих способів підготувати себе та свою сім’ю до ремонту ванної кімнати, щоб процес був максимально гладким і комфортним.

Потрібно мати план

Незалежно від того, чи ремонтуєте ви свою ванну кімнату, щоб надати їй свіжий вигляд, або щоб захистити свій будинок від пошкодження водою, у вас повинен бути конкретний план того, як ви хочете, щоб ваша ванна кімната була реконструйована і скільки часу це займе. Уважно ознайомте з цим планом свого спеціаліста з ремонту, якщо він підтвердить, що ваш план діє, ви отримаєте саме те, що хочете, і будете готові до термінів та витрат на ремонт. Вам також потрібно переконатися, що необхідні матеріали, предмети та інструменти є на складі, щоб вам не довелося чекати довше, ніж очікувалося.

Звільніть простір ванної кімнати

Якщо ви взагалі не будете користуватися ванною кімнатою під час її ремонту, можливо, тому, що у вас є інша ванна кімната, якою ви можете користуватися, повністю звільніть її та винесіть усе перед тим, як почати або приїде будівельна бригада. Якщо ви все ще будете використовувати свою ванну під час реконструкції, мінімізуйте кількість речей та предмети в просторі. Зберігайте у ванній кімнаті лише найнеобхідніші речі або використовуйте невелику пластикову коробку чи ящик, щоб легко брати туалетні приналежності у ванну, коли це необхідно. Ніхто не хоче працювати в брудній, захаращеній ванній кімнаті, і якщо простір є вільним, це зробить роботу швидшою та легшою для майстрів.

Створіть розклад туалету

Ремонт ванної кімнати в сімейному будинку може створити багато проблем. Діти захочуть користуватися ванною перед школою, а обмежена кількість часу вранці, щоб усі могли прийняти душ до прибуття ремонтників, може створити стрес, пропустити душ і навіть не дати будівельній бригаді працювати у ванній кімнаті на цілий день. Найкращий спосіб уникнути цього — створити розклад туалету для всіх членів сім’ї. Деякі члени сім’ї можуть прийти до душу ввечері, поки ремонт не буде завершено. А ще обмеження часу прийняття душу, щоб кожен мав час користуватися ванною, ось деякі прості способи спільної роботи під час реконструкції.

Запасіться швидкими засобами гігієни

Сухий шампунь і гель для душу, дитячі серветки, дезінфекційний засіб для рук і навіть відро – це деякі продукти, якими ви повинні запастися до початку ремонту ванної кімнати. Можуть бути дні або навіть тижні, коли ви не маєте повного доступу до ванної кімнати, і вам доведеться шукати альтернативні способи підтримувати себе в чистоті. Організуйте простір біля кухонної раковини, щоб у разі потреби ви могли прийняти «душ у раковині».

Знайдіть інші місця для душу

У вашому спортзалі є душ? Якщо так, скористайтеся ним під час ремонту ванної кімнати. Аналогічно, друзі чи сусіди можуть дозволити вам зайти в душ, коли вам це дійсно потрібно. Буде складно кілька тижнів або навіть місяців, поки ваша ванна кімната буде ремонтуватися, тому важливо знайти час, коли вам дійсно потрібен хороший довгий душ.

З повагою, компанія з ремонту квартир та будинків “Dimar”.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

Скасувати відповідь
Copyright All Rights Reserved © 2019 by Дімар.