Процес ремонту квартир та офісів можна умовно поділити на такі види:

  1. Косметпчний ремонт квартири чи офісу. Проведення комплексу оздоблювальних робіт.Знімається старе покриття :шпалери, штукатурка, за потребою підлогове покриття.  Робочі поверхні зачищають, грунтують, шпаклюють, клеять нові шпалери або фарбують стіни,  клеять плитку. За потребою проводять покраску віконних та дверних блоків, батарей і т.д.
  2. Капітальний ремонт квартири чи офісу. Це ремонт коли паралельно з оздоблювальними роботами ,проводиться перепланування приміщення, переніс дверних пройомів, заміна електропроводки ,сантехнічного обладнання,каналізаційних та водостічних труб.
  3. Евроремонт квартири чи офісу.Проводять такі роботи як при капітальному ремонті, однак плюс задіяні інноваційнй технології і матеріали (облаштування «теплої підлоги», «система розумний будинок», і.т.д. Проект виконується профісійним дизайнером,який спеціалізується на інтерєрах. 

 
Оздоблення стін
В епоху середньовічча стіни будинків прикрашали гобелени,а в епоху барокко –шовк. І все це для того щоб додати будинку красивий вигляд та затишок.Сьогодні в деяких будинках можна побачити і тканину, і гобеленеві покриття .Але най більш популярним видом оздоблення стін являєтьс їх фарбування

Сьогодні на ринку оздоблювальних матеріалів дуже великий вибір, шпалер під покраску,паперові вінілові,флізілінові,їх перевага в тому,що на них можна наносити фарбу.Фарбування шпалер має кілька переваг над покраскою стін. А саме:

  1. Економічність фарбування шпалер дозволяє міняти інтерєр приміщення декілька разів (шпалери під покраску витримуютьвід 5-15 покрасок)
  2. Відсутність необхідності спеціальної підготовк

Телефонуйте до нас за тел. (098) 0000-292 і ми надамо Вам вичерпну інформацію з приводу ремонту і відповідь на всі Ваші запитання.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

Скасувати відповідь
Copyright All Rights Reserved © 2019 by Дімар.