fbpx

Штукатурка оберігає будівлю від руйнування атмосферними водами і служить додатковим захистом від загоряння. Обштукатурені приміщення тепліші і гігієнічніші. Відповідно до цього штукатурка розділяється на декоративну, гідроізоляційну, рентгенозахисну, акустичну і ін.

В ремонтних роботах, залежно від типу поверхні застосовуються різні види штукатурки.

Мокра штукатурка вапняним або складним розчином при ремонті квартир чи офісів застосовується при обробці цегляних стін, цементним розчином – при штукатуренні бетонних поверхонь з попередньою їх насічкою (при недостатній шорсткості). У обох випадках в розчини входять різні заповнювачі і добавки залежно від призначення і умов експлуатації.

По кам’яних поверхнях влаштовується також суха штукатурка, листи, якої приклеюються спеціальними мастиками. Мастики наносяться на основу у вигляді окремих склеювальних марок і маяків. До дерев’яних поверхонь суха штукатурка кріпиться тонкими цвяхами з широкими капелюшками (толеві цвяхи), які повністю заходять в лист штукатурки. Мокра штукатурка по дерев’яних поверхнях робиться з вапняно-гіпсового розчину і гіпсового розчину з добавками.

У ряді випадків застосовується штукатурка по металевій сітці або армована, така, що має підвищену механічну міцність (при з`єднуванні конструкцій з різнорідних матеріалів, при обробці виступаючих архітектурних деталей і ін.). Залежно від вимог до якості обробки штукатурка буває трьох видів: проста, поліпшена і високоякісна. Кожен вид має певну область застосування.

Проста штукатурка застосовується на горищах, в підвалах, складах і інших нежилих приміщеннях. Поліпшену штукатурку звичайно виконують в житлових і громадських будівлях (дитячих садах, школах, лікарнях і ін.) і при обштукатурюванні фасадів будівель без спеціального архітектурного оформлення. Високоякісна штукатурка застосовується при підвищених вимогах до обробки поверхонь: у театрах, виставкових залах, готелях, музеях, житлових будинках вищої категорії і т.д.

Телефонуйте до нас за тел. (098) 0000-292 і ми надамо Вам вичерпну інформацію з приводу ремонту і відповідь на всі Ваші запитання.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

Скасувати відповідь
Copyright All Rights Reserved © 2019 by Дімар.