Незважаючи на те, що терасна дошка є міцним і довговічним матеріалом, не втрачає привабливого вигляду протягом багатьох років, в деяких випадках потрібне проведення робіт з відновлення покриття.

Найчастіше необхідність в таких роботах виникає, якщо дошка була неправильно покладена або застосовувалися не характерні для цього матеріалу технології обробки та догляду.Наприклад, для виведення плям від жиру, вина, іржі протягом довгого часу використовувалися відбілювачі, кислотні склади високій концентрації. Такі кошти можна застосовувати з великою обережністю, оскільки вони роз’їдають деревину, роблять поверхню рихлою і пористою. Особливо чутливою є поверхню дошки, не оброблена захисним маслом.

Як правило, для зміцнення верхнього шару підлогового покриття використовують спеціальне мало – тика або лляне. А, наприклад, композитне масло Osmo застосовують також для відновлення структури терасної дошки, захисту від вологи і ультрафіолетових променів.

Технологія відновлення матеріалу залежить від ступеня та виду його пошкодження. Якщо дошка раніше була покрита маслом, то поверхня акуратно шліфують і покривають безбарвним маслом Osmo 420 (проти ковзання), 430 (комплексний захист) або Osmo UV Schutz-Oel Extra – з антибактеріальними присадками. Для кольорових покриттів продаються масла відповідного відтінку.

Якщо терасна дошка раніше не була покрита захисним складом, і на її поверхні з’явилися острівці цвілі або чорноти, то спочатку дерево обробляють маслом з антисептичними компонентами Osmo 4001, в потім застосовують універсальні масла серії 420 або 430. Якщо спочатку підлоговий матеріал був правильно підготовлений (і сама по собі терасна дошка відрізнялася високою якістю), то навіть при активній експлуатації покриття буде виглядати акуратно і красиво.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

Скасувати відповідь
Copyright All Rights Reserved © 2019 by Дімар.