fbpx

Ваша оселя повинна бути затишною, красивою та безпечною. Компанія «Дімар» проведе частковий або капітальний ремонт будинку та прибудинкових споруд. Ми готові розробити свій проект або працювати з вашим, якщо він відповідає технічним вимогам. Ви будете у захваті від одержаного результату, незалежно від складності та обсягу робіт.

Ремонт будинків з професійною командою

Котеджі та невеликі приватні помешкання потребують особливої уваги, ніж квартири. Якість та довговічність ремонту будинку в селі залежить від стану покрівлі, стін, фундаменту та інших конструкцій. Майстри компанії «Дімар» уважно обстежать дім, оцінять утеплювання, підлоги, дах, цоколь та інше. Найшовши серйозні дефекти, запропонують їх усунути з мінімальними витратами. Ми чітко дотримуємось ДБН: житлові будинки після реконструкції та капітального ремонту пройдуть усі будівничі експертизи.

«Дімар» пропонує цілий комплекс робіт:

 • розробка дизайну приміщень та фасаду, його візуалізація;
 • заміна інженерних мереж, включаючи опалення, водопостачання та каналізації;
 • перепланування приміщень, демонтаж та підсилення конструкцій;
 • чорнові та оздоблювальні роботи;
 • ремонт кухні у будинку (житловому та літньому);
 • прибирання будівельного сміття та інше.

Всі роботи будуть виконані з урахуванням техніки безпеки та інших норм.

7
залишилось пакетів

  Подарунковий пакет для легкого старту:
 1. Знижки до 20% на оздоблювальні матеріали
 2. Натяжна стеля у ванній в подарунок !
 3. Післяремонтне прибирання
«Дімар» – вигідне капіталовкладення

Ви вже дізнавалися, скільки коштує ремонт будинку у львівській області? В компанії «Дімар» ви можете заощадити до 30% грошей. Ми використовуємо свої будівельні матеріали, які надаємо за зниженими цінами. Їх якість перевірена роками.

Капітальний ремонт будівлі буде рахуватись завершеним, якщо ви підпишете акт приймання. Кінцева вартість за послуги завжди збігається з кошторисом на 100%. Компанія «Дімар» часто надає знижки та пропонує акції, тому не баріться – телефонуйте та замовляйте консультацію.

17 РОКІВ ДОСВІДУ

Ми починали як наймані працівники і виросли до рівня компанії, у котрої за плечима робота з сотнями (понад 500) індивідуальними замовниками та відомими в Західній Україні комерційними компаніями (готелі Nobilis, Radisson, Дністер, ресторан Старгород, комплекс Варшава, та багато інших).

НАЙКРАЩІ МАТЕРІАЛИ

За 17 років працювали з найрізноманітнішими постатчальниками буд.матеріалів та комплектуючих, тому точно знаємо де вони якісніші та дешевші, а це на пряму впливає на кінцеву вартість Вашого ремонту.

КОМАНДА

Команда складається з понад 20 кваліфікованих майстрів, котрі регулярно проходять підвищення кваліфікації. Працюємо по чіткому плану, котрий випробуваний сотні разів. Усі процеси контролюються власником компанії, котрий відповідає за виконання робіт перед Вами особисто.

КАЛЬКУЛЯТОР/ПРАЙС

Скористайтеся нашою формою, щоб оцінити початкову вартість ремонту чи монтажу.

ЗАПИТАТИ ЦІНУ
Завантажте прайс
Останні Статті
Найбільше переглянуті

НАШІ КЛІЄНТИ

Copyright All Rights Reserved © 2019 by Дімар.