fbpx

Якість послуг, юридична відповідальність, прийнятні ціни на євроремонт та можливість заощадити до 30% коштів – це особливості компанії «Дімар». Майстри вузького профілю вміють проводити виміри, складати кошторис, закупляти та транспортувати матеріали. Брак неможливий і під час ремонту квартири Львова, а ціна формується прозоро та зрозуміло.

ЄВРОРЕМОНТ КВАРТИРИ В ЖК “ВЕЛИКА БРИТАНІЯ” ЛЬВІВ

КВАРТИРА В ЖК “ВЕЛИКА БРИТАНІЯ” (ЛЬВІВ)

Якісний євроремонт: ціни та гарантії від компанії «Дімар»

Не варто шукати майстрів для євроремонту квартири у Львові на форумах з ціллю заощадити, адже кінцева вартість за їх послуги може суттєво підвищитись. Якщо вам потрібен майстер по ремонту, звертайтеся до компанії «Дімар». Ви отримаєте 1 рік гарантії на будь-які послуги та не переплатите.

Наші майстри знають, як мінімізувати ваші витрати:

  • проводять виміри, враховуючи вертикалі та інші нюанси;
  • купують якісні матеріали у перевірених виробників;
  • дотримуються ДБН, тому вам не прийдеться перероблювати;
  • вміють працювати з елітними матеріалами.

На сайті можна дізнатися, як розрахувати середню вартість ремонту квартири, але не забудьте відняти до 30%. В кошторис вписуються усі отриманні знижки під час закупки матеріалів, а власник компанії контролює ціноутворення та якість виконаних робіт.

7
залишилось пакетів

    Подарунковий пакет для легкого старту:
  1. Знижки до 25% на оздоблювальні матеріали
  2. Натяжна стеля у ванній в подарунок !
  3. Післяремонтне прибирання
ЄВРОРЕМОНТ КВАРТИРИ ПО ВУЛ. ГОРОДОЦЬКІЙ ЛЬВІВ

КВАРТИРА ПО ВУЛ. ГОРОДОЦЬКІЙ (ЛЬВІВ)

Євроремонт у Львові – надійне та функціональне житло від «Дімар»

Майстри нашої компанії беруть на себе всі клопоти, тому ви отримаєте ідеально прибране житло в обумовлені терміни. Під час робіт виконроб відправлятиме вам звіт, а ви можете приїхати на об’єкт в зручний для вас час.

Разом з євроремонтом фахівці допоможуть позбавитись плісняви, затоплення підвіконня, тепловтрат, протягів, а також суттєво покращать мікроклімат. Підкажуть найкращі рішення щодо функціональності та ергономічності вашого житла.

Зателефонуйте +38 (098) 0000-292 та замовте консультацію у дипломованих та досвідчених майстрів.

17 РОКІВ ДОСВІДУ

Ми починали як наймані працівники і виросли до рівня компанії, у котрої за плечима робота з сотнями (понад 500) індивідуальними замовниками та відомими в Західній Україні комерційними компаніями (готелі Nobilis, Radisson, Дністер, ресторан Старгород, комплекс Варшава, та багато інших).

НАЙКРАЩІ МАТЕРІАЛИ

За 17 років працювали з найрізноманітнішими постатчальниками буд.матеріалів та комплектуючих, тому точно знаємо де вони якісніші та дешевші, а це на пряму впливає на кінцеву вартість Вашого ремонту.

КОМАНДА

Команда складається з понад 20 кваліфікованих майстрів, котрі регулярно проходять підвищення кваліфікації. Працюємо по чіткому плану, котрий випробуваний сотні разів. Усі процеси контролюються власником компанії, котрий відповідає за виконання робіт перед Вами особисто.

КАЛЬКУЛЯТОР/ПРАЙС

Скористайтеся нашою формою, щоб оцінити початкову вартість ремонту чи монтажу.

ЗАПИТАТИ ЦІНУ
Завантажте прайс
Останні Статті
Найбільше переглянуті

НАШІ КЛІЄНТИ