fbpx

Щоб провести комплексний ремонт без турбот, а помешкання зробити красивим та зручним, доручіть роботу досвідченим майстрам. «Дімар» надає широкий пакет послуг на вигідних для вас умовах. Використання якісних матеріалів, дотримання термінів та договірних домовленостей – не єдині переваги компанії по ремонту квартир та котеджів.

Комплексний ремонт від справжніх майстрів

Компанія «Дімар» адаптує кожне приміщення під ваші звички та вподобання. Запропонує новітні технології та матеріали, за допомогою яких можна забути про повторний комплексний ремонт квартири чи будинку на довгі роки. Вартість усіх послуг буде трохи заниженою, ніж ви очікуєте. Господарський підхід виконроба до справи завжди приносить свої плоди – скорочення термінів робіт та необхідна кількість матеріалів без надлишку зекономить вам до 20% грошей.

Досвідчена бригада з комплексного ремонту відтворить дизайн-проект до дрібниць:

Ми готові провести комплексний ремонт будинку під ключ, ціна обов’язково буде для вас прийнятною.

7
залишилось пакетів

    Подарунковий пакет для легкого старту:
  1. Знижки до 25% на оздоблювальні матеріали
  2. Натяжна стеля у ванній в подарунок !
  3. Післяремонтне прибирання
Вигідні пропозиції Від «Дімар»

Якщо ваш будинок в ремонті, бажано перевірити стан фундаменту, стін та покрівлі, а також якість утеплення та комунікацій. Наші майстри обов’язково проведуть візуальне обстеження, щоб запобігти навіть дрібні затримки з ремонтними роботами. З нашою допомогою ви продовжите терміни експлуатації свого житла на десятки років!

Ви отримаєте якісний ремонт, адже власник компанії несе перед вами юридичну відповідальність. Кошторис не буде змінюватись, і ви не заплатите більш, ніж зазначено в документації. Після підписання акту приймання ви отримаєте всі необхідні документи разом з проектом та актами. Прогляньте портфоліо робіт на сайті ремонту квартир і котеджів «Дімар» та замовляйте консультацію майстра.

17 РОКІВ ДОСВІДУ

Ми починали як наймані працівники і виросли до рівня компанії, у котрої за плечима робота з сотнями (понад 500) індивідуальними замовниками та відомими в Західній Україні комерційними компаніями (готелі Nobilis, Radisson, Дністер, ресторан Старгород, комплекс Варшава, та багато інших).

НАЙКРАЩІ МАТЕРІАЛИ

За 17 років працювали з найрізноманітнішими постатчальниками буд.матеріалів та комплектуючих, тому точно знаємо де вони якісніші та дешевші, а це на пряму впливає на кінцеву вартість Вашого ремонту.

КОМАНДА

Команда складається з понад 20 кваліфікованих майстрів, котрі регулярно проходять підвищення кваліфікації. Працюємо по чіткому плану, котрий випробуваний сотні разів. Усі процеси контролюються власником компанії, котрий відповідає за виконання робіт перед Вами особисто.