fbpx

Якщо настав момент виконати якісні ремонтні роботи, Львів може запропонувати велику кількість виконавців, проте краще зосередити всю роботу в одних руках. Аргументом на користь такої співпраці може служити фактор безпеки та гарантії. Основним з них є оформлення офіційного договору. Ремонтно-будівельна компанія “Дімар” пропонує послуги у даному питанні. У нас повністю укомплектовано штат професійних майстрів, та бригади, що мають великий досвід роботи. Реалізація зафіксованого об’єму, дотримання термінів — гарантується. Розцінки на ремонтні роботи у Львові станом на 2020 рік є досить конкурентні. Також пропонуємо розширену гарантію 5 років на всі роботи по кошторису!

Види ремонтних робіт

На сьогодні не існує єдиного і загальноприйнятого розуміння відмінностей і класифікацій, на які поділяються ремонтні роботи у Львові. Але саме розуміння терміну “Комплексний ремонт”, містить в собі цілий ряд будівельних та ремонтно-оздоблювальних робіт високої якості, розробку дизайн – проекту квартири, які спрямовані на детальне опрацювання всіх ремонтних та будівельних конструкцій приміщень та оздоблення, заміну інженерних систем: електропроводки, вода, газ, систем вентиляції, опалення, тощо. Також ми можемо виділити різні типи робіт, а також, за запитом, можемо відповісти на питання скільки коштує ремонт будинку взагалом.

Ремонт квартири в новобудові

Ремонт “з нуля” допомагає максимально якісно підібрати усі елементи квартири й гарантувати якісне виконання усіх робіт та як результат – затишна квартира з довговічним ремонтом. Наша бригада гарантує це!

Євро ремонт

Модне віяння завітало до нас у 2000-х роках, завоювавши популярність серед українців і залишається актуальним і до сьогодні. Практичні образи та якісні матеріали допоможуть виконати євроремонт, який буде непідвладний часу.

7
залишилось пакетів

    Подарунковий пакет для легкого старту:
  1. Знижки до 25% на оздоблювальні матеріали
  2. Натяжна стеля у ванній в подарунок !
  3. Післяремонтне прибирання
Косметичний ремонт квартири

Косметичний ремонт – найдоступніший спосіб оновлення приміщення. Коли хочеться швидко і недорого змінити інтер’єр кімнат, то вибирають саме цей варіант. Косметичний ремонт роблять, щоб приховати недоліки житла, досягти більш красивого і презентабельного зовнішнього вигляду.

Капітальний ремонт комерційної нерухомості

Якщо у Вас стоїть завдання виконати швидкий, але якісний ремонт в комерційних приміщеннях (магазинах, ресторанах, бізнес-центрах, складах тощо) то професійна бригада для капітального ремонту виконає все згідно з домовленостями та контракту.

Також ремонт у квартирі включає комплексний підхід по всіх видах ремонтних і дизайнерських робіт, до розставляння меблів. Іншими словами, комплексний ремонт – це ремонт приміщень “від А до Я”, в результаті якого замовник отримує дизайнерський ремонт квартири, в якій відразу можна проживати.

У розумінні фрази “комплексний ремонт квартири” синонімами є капітальний ремонт квартири при проведенні якого в старій квартирі виконується загальне перепланування приміщень і заміна всіх інженерних мереж; «дизайнерський ремонт квартири» або «ремонт люкс», які блискуче зображають індивідуальність і ексклюзивність з використанням сучасних технологій та дорогих матеріалів, елітний ремонт квартир є самим дорогим ремонтом на сьогодні; а також «ремонт квартири під ключ», коли підкреслюється весь спектр послуг з будівництва, ремонт з нуля та дизайн інтер’єру і відбудеться повна завершеність всіх ремонтно-будівельних та оздоблювальних робіт,  «Ремонт в новобудові» також знаходиться в категорії, яка вимагає комплексного ремонту квартири, у наш час після забудовників у квартирі практично нічого немає, окрім вікон. Розцінки на ремонтні роботи, так само як і на будівельні роботи, завжди різні, все залежить від Ваших побажань. Якщо потрібен прайс – телефонуйте! Наша команда зазвичай працює у Львові та Львівській області, проте, у разі необхідності, можемо працювати за її межами.

З повагою, ремонтно-будівельна компанія “Дімар”.

17 РОКІВ ДОСВІДУ

Ми починали як наймані працівники і виросли до рівня компанії, у котрої за плечима робота з сотнями (понад 500) індивідуальними замовниками та відомими в Західній Україні комерційними компаніями (готелі Nobilis, Radisson, Дністер, ресторан Старгород, комплекс Варшава, та багато інших).

НАЙКРАЩІ МАТЕРІАЛИ

За 17 років працювали з найрізноманітнішими постатчальниками буд.матеріалів та комплектуючих, тому точно знаємо де вони якісніші та дешевші, а це на пряму впливає на кінцеву вартість Вашого ремонту.

КОМАНДА

Команда складається з понад 20 кваліфікованих майстрів, котрі регулярно проходять підвищення кваліфікації. Працюємо по чіткому плану, котрий випробуваний сотні разів. Усі процеси контролюються власником компанії, котрий відповідає за виконання робіт перед Вами особисто.

КАЛЬКУЛЯТОР/ПРАЙС

Скористайтеся нашою формою, щоб оцінити початкову вартість ремонту чи монтажу.

ЗАПИТАТИ ЦІНУ
Завантажте прайс
Останні Статті