Пропонуємо послугу “Продажу матеріалів”, котра допоможе зекономити Ваш час та гроші. Допоможемо, аби ремонт пройшов безтурботно та швидко. Вам більше не потрібно шукати додатковий вільний час, аби купити будівельні матеріали для початку ремонту, все це зробимо замість Вас чи разом з Вами у нашому офісі.

 

Що означає дана послуга

Дана послуга включає повний підбір будівельних матеріалів, потрібних для реалізації ремонту Вашого дому чи квартири. Ми запропонуємо найкращі варіанти, адже у нашому асортименті є усі будівельні матеріали, які Ви можете зустріти у популярних торговельних мережах. Якщо замовити у нас послугу “Ремонт під ключ”, то ця послуга автоматично входитиме у вартість ремонту. Більше не потрібно витрачати час на похід у магазини, розбиратись в усіх тонкощах будівельних робіт та важливих нюансах при підборі того чи іншого товару.

 

Чому варто скористатися даною послугою

Даною послугою варто скористатися людям, котрі:

  1. Цінують свій час та не хочуть витрачати його на рутинні походи по магазинах.
  2. Не є спеціалістами у тематиці ремонту, оскільки навіть список від майстрів з переліком усіх необхідних матеріалів зовсім трохи полегшує завдання підбору і тягне за собою додаткові клопоти.
  3. Хочуть зекономити. Ми працюємо на пряму з багатьма виробниками будівельних матеріалів, без посередників, саме тому можемо товари отримувати по особливо привабливих цінах – а це пряма економія для Вас.
  4. Хочуть довірити справу професіоналам. Ми працюємо у сфері ремонтів понад 17 років, саме тому точно знаємо які будматеріали якісніші, та які аналоги є для тих чи інших товарів.
  5. Хочуть аби ремонт пройшов у комфортних для них умовах. Якщо Ви також замовите у нас ремонт то ми зробимо усе що потрібно – підберемо матеріали, привеземо на об’єкт, якщо потрібно, привеземо ще. На усіх цих етапах не потурбуємо Вас жодного разу.

А ще ми надамо єдину гарантію, як на ремонт так і на будівельні матеріали, які буди використані під час його реалізації.

Якщо виникли якісь питання, чи потрібні уточнення — телефонуйте нам. Ми підберемо для Вас найбільш комфортний варіант співпраці з нами та найоптимальніші рішення для Вашого ремонту.