У вас є квартира і можливо, ви думаєте про ремонт? У цьому дописі ми розглянемо деякі поради щодо дизайну ремонту квартири та процесу завершення ремонту.

Зруйнуйте стіни

Не бійтеся знести кілька стін. Це може бути чудовим способом розширити простір і збільшити кімнату. Іноді ви можете зберегти більшість або всі свої стіни, і квартира працює чудово. Іноді вам потрібно демонтувати їх усі, щоб отримати макет, який підходить саме вам. Демонтаж стіни – серйозна справа, переконайтеся, що архітектор підтвердить, що це хороша ідея.

Підніміть стелю

Якщо у вас є підвісна стеля, ви можете підняти висоту своєї квартири. Інколи зняти підвісну стелю є хорошою ідеєю. Це додасть простір, але також відкриє комунікації. Під час підйому стелі у квартирі необхідно враховувати комунікації і труби.

Нові підлоги

Влаштування сучасної та красивої підлоги — одна з найкращих ідей ремонту квартири, якою я можу з вами поділитися.

Відкрийте кухню

У багатьох старих будівлях є маленькі кухні, і майже завжди вони обгороджені стінами з усіх чотирьох сторін. Сьогодні людям подобається відкривати кухню, і часто кухня стає центральним елементом квартири. Я думаю, що сьогодні люди витрачають набагато більший відсоток від загального бюджету на ремонт кухні, ніж люди історично в минулому. Кухні зараз мають набагато кращий дизайн і набагато важливіші для власників квартир.

Відкриття кухні допоможе збільшити простір. Якщо у вас є відкрита кухня, ви захочете приділити більше уваги та, можливо, більше бюджету на дизайн кухні, оскільки він буде демонструватися усім на показ.

Душ проти ванни

Однією з найбільших тенденцій ремонту квартир, які ми помітили, є зміна ванни на душ. Хоча особисто я віддаю перевагу душу, а не ванні, я не завжди раджу це робити. Вважаю, що добре мати хоча б одну ванну в квартирі. Ремонт ванної кімнати вимагає ретельного планування того, які типи приладів ви хочете використовувати. Будь ласка, подумайте над цим і подивіться, що є актуальним для вас. І звичайно, пам’ятайте, що маленькі діти потребують ванни.

Повторюсь, ідеальний варіант якщо є дві ванні кімнати, де можна зняти одну ванну і замінити її на душ, а іншу ванну залишити.

Дизайн шафи важливий

Шафи важливі, тому, плануючи ремонт квартири, переконайтеся, що у вас достатньо шаф. Ви можете розглянути вбудовані шафи, шафи можуть бути розроблені та виготовлені на замовлення або ви можете співпрацювати з виробниками шаф.

Перейти до виставкових залів

Наша дизайнер знаходиться у Львові. Приходьте до нас, де ми запропонуємо нові ідеї аби ви побачили приклади різних особливостей дизайну квартир. Ми можемо навіть відвезти клієнтів до вже готових квартир, де ми робили ремонт, щоб ви відчули та оцінили якість нашого ремонту, а ми, як архітектори та майстрі, краще зрозуміти смак наших клієнтів. Подивіться, які пропозиції ми маємо для вас у портфоліо, але пам’ятайте, що вашу квартиру ми зробимо так, як подобається Вам.

Зрозумійте свої дизайнерські смаки

Якщо ви найняли архітектора або підрядника, переконайтеся, що розумієте, які послуги включені. Моє улюблене запитання – це не тільки те, що включено, але й те, що не включено у перелік послуг. Подивіться, які послуги надає і не включає ваш архітектор з ремонту квартир.

Чи включає ваш архітектор креслення обробки із зазначенням усіх матеріалів і продуктів? Чи включене планування електрики та освітлення? Ви також хочете переконатися, чи буде архітектор здійснювати відвідування місця і скільки часу проводитиме там. Послуги з архітектурного ремонту складні, і не всі включають у свої ціни однакові речі.

Комунікація та координація є ключовими

Якщо архітектор і підрядник не зустрінуться до початку ремонту, це дійсно поганий знак. Усі мають бути на одній хвилі. Ремонт має проходити прозоро та злагоджено. Переконайтеся, що всі в команді спілкуються та мають одне бачення. Якщо виникнуть проблеми на етапі планування, то вони точно можуть виникнути під час роботи. Це не привід для паніки, і ніхто не повинен грати в гру звинувачення. Команда повинна працювати разом, щоб розв’язувати будь-які питання у спосіб, який є найкращим для квартири та для вас.

Запитайте свою команду, як часто вони будуть на робочому місці. Ваш архітектор і підрядник не можуть бути там цілий день щодня, але їм доведеться відвідувати об’єкт достатньо часто, на скільки це необхідно, щоб завершити проект вчасно та з найвищим можливим рівнем якості.

Підберіть меблі

Треба подумати про меблі. З нашими клієнтами ми часто отримуємо точні розміри меблів, які вони хочуть, і бронюємо їх у майбутньому. Це допоможе вам зрозуміти, скільки місця у вас буде. Ви також можете використовувати стрічку для розмітки меблів на підлозі перед її покупкою. Обов’язково використовуйте скотч, який не прилипає занадто сильно, щоб не пошкодити покриття підлоги.

Не ускладнюйте

Іноді найкраща стратегія ремонту квартири для власника – це зробити все просто. Не перестарайтеся, переробляючи квартиру.

Прочитайте угоду

Компанія Дімар пропонує контракт перед початком робіт, аби Ви мали гарантії закріплені в договорі. Переконайтеся, що ви та всі члени вашої команди прочитали угоду про внесення змін. це дасть вам чіткий план щодо ваших зобов’язань, а також щодо різних будівельних правил і норм. Можуть бути технічні аспекти угоди про внесення змін, які ви не розумієте. Ваш архітектор або підрядник із задоволенням допоможуть вам пояснити це. Ви можете посидіти з архітектором, щоб разом розглянути його.

Це твоя квартира

Кожен, кого ви знаєте, матиме свою думку щодо ремонту вашої квартири. Люди підкажуть вам, що ви повинні робити. Ваші друзі, сім’я, архітектор, дизайнер інтер’єру та підрядник підкажуть вам, що робити. Пам’ятайте, що це ваша квартира. Ви маєте останнє слово у всьому. Спроєктуйте свою квартиру так, щоб ви та ваша родина були щасливими.

Професіонали тут, щоб допомогти вам, не дозволяйте нікому підштовхувати вас до дизайну, який вам не подобається. Говоріть і переконайтеся, що ваша думка сприймається серйозно, а ваші проблеми вирішуються. Ви є найважливішою силою в дизайні своєї квартири.

З повагою, компанія з ремонту квартир та будинків “Dimar”.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

Скасувати відповідь
Copyright All Rights Reserved © 2019 by Дімар.