fbpx

Облицювання плиткою – чудовий спосіб забезпечити надійність і водонепроникність підлоги та стін. 

Плитку використовують віддавна і вона не втратила своїх позицій навіть після появи сучасних матеріалів завдяки таким перевагам:

водовідштовхувальні властивості;
естетичність – плитку використовують у кухнях, ванних і туалетних кімнатах;
міцність, твердість;
тривалий термін експлуатації;
негорючість;
гігієнічність – поверхню після облицювання плиткою легко прибирати, вона створює атмосферу порядку і чистоти.

Вибір плитки 

Залежно від місця поверхні, яку будуть оздоблювати, керамічна плитка буває для внутрішнього та зовнішнього оздоблення, підлогова і стінова. 
Якщо облицювання плиткою виконують в приміщенні – найчастіше, в кухні, ванній кімнаті або туалеті – то підійде плитка для внутрішнього облицювання. Така плитка не стійка до впливів низьких температур, атмосферних опадів, від них вона швидко (за рік-два) втрачає свої якості. Для облицювання плиткою ззовні будівлі годиться фасадна плитка. Вона менше поглинає вологи, а тому більш стійка до перепадів температур і вологості повітря. Для облицювання плиткою підлогових покриттів також застосовують особливу плитку – з високою щільністю і стійкішою до стирання.

Плитка також буває: 

пресована або екструдована (залежно від того, з чого виготовлена – з порошкоподібної суміші чи з тістоподібної маси);
глазурована і неглазурована. Глазуровану плитку покривають шаром кольорового скла, що надає їй більш естетичного вигляду (на ній можна створювати малюнки), а також твердості і водонепроникності;
з щільною або пористою основою. 
Керамічна плитка буває з гладкою або рифленою лицьовою поверхнею, одноколірною, кольоровою або візерунчастою. 
Матеріал, з якого виготовляють плитку, може бути як натуральним (вапняк, туф), так і штучним (бетон, гіпс, склоцемент).

 До початку облицювальних робіт потрібно виконати ряд підготовчих операцій. Найдорожчими з них будуть заміна водопровідних і каналізаційних труб, вирівнювання поверхонь і заміна електропроводки. Існує безліч способів вирівнювання стін і підлоги. Тут я на них зупинятися не буду. Головне, що плитка повинна укладатися на рівну поверхню. Допуск по підлозі становить 5 мм на 18 кв.м стяжки, а по стінах допускається відхилення від вертикалі не більше 3 мм при вимірюванні вертикальним водяним рівнем довжиною 2 м. Труби треба намагатися сховати у стіні. Чим менше їх зовні, тим простіше виконувати роботи.

Телефонуйте до нас за тел. (098) 0000-292 і ми надамо Вам вичерпну інформацію з приводу ремонту і відповідь на всі Ваші запитання.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

Скасувати відповідь
Copyright All Rights Reserved © 2019 by Дімар.