Мансардне вікно вид з вулиці 2

Деякі власники нерухомості вважають, що ліхтарик – це розкішний практичний елемент декору у ванній кімнаті або на відкритій кухні, чи на території внутрішнього дворика. Проте мансардні вікна набагато розкішніші, ніж будь-який елемент декору, особливо в регіонах, де обмежене природне освітлення, або в будинках, де через невдале планування структури стін, мало вікон.

Принцип установки мансардного світла – це по суті розміщення вікон на покрівлі вашого будинку. Однак переваги мансардних вікон можуть бути більшими аніж просто збагачення вашого будинку світлом; Нижче перераховані деякі додаткові переваги, які можуть отримати власники нерухомості, встановивши одне або декілька таких вікон:

  • Енергоефективність, а отже, зниження витрат на комунальні послуги;
  • Зовнішній вигляд — вікна виступають акцентами в дизайні інтерєру та просторі на певних частинах кімнати;
  • Покращена вентиляція (мансардні вікна, які відкриваються);
  • Затишок, а також тепло — створений заспокійливим сонячним світлом;
  • Можливість насолодитися благами нічного неба, перебуваючи в приміщенні;
  • Краще проникнення природного світла у порівнянні з прямими вікнами.

Перш ніж зважитися на встановлення мансардного вікна, власники нерухомості повинні пам’ятати наступні речі щодо орієнтації даху відносно сонця. Залежно від того, де воно розташоване, буде визначати, скільки сонця ви отримаєте, а також скільки тепла буде потрапляти до вашого будинку.

Мансардне вікно вид з кімнати

Позиції розташування вікон

  1. Дах, що дивиться на північ — може отримати лише незначне сонячне світло наприкінці весни або на початку літа. Дозволяє постійному, але приємному денному світлу потрапляти до вашого будинку;
  2. Схил, орієнтований на схід — Оптимальна кількість сонячного світла та сонячної енергії вранці, але ввечері мало;
  3. Нахил на південь — ідеально підходить для отримання неагресивної сонячної енергії протягом зимового сезону. Також отримує значне тепло в літній час (якщо тільки воно не в тіні);
  4. Дах, що виходить на захід — надають багато світла і тепла в обід, і трохи вранці.

Мансардне вікно вид з вулиці

Чи є різниця між звичайними та мансардними вікнами

Мансардне світло — це унікальне вікно, яке встановлено на даху. Воно може бути складовою системи вентиляції і встановлюється часто більше 1-го в одну кімнату. Воно буває різних типів на відміну від звичайних вертикальних, тому оберіть те, яке відповідає вашим потребам та бажанням.

Мансардне вікно — це вікно, яке відкривається за допомогою шарнірного механізму. Воно може включати екранування вікон таким же чином, як вікно в тентовому стилі, встановлене на стінових поверхнях.

Тобто мансардне вікно виконує усі ті ж функції, що звичайне стінове, проте має ряд переваг які ми описали вище. Вибір за вами.

Мансардне вікно вид з кімнати

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

Скасувати відповідь
Copyright All Rights Reserved © 2019 by Дімар.