fbpx

Одним із найцікавіших етапів ремонту є декоративне оформлення стін. Можна навіть сміливо сказати, що саме стіни, у першу чергу, формують настрій будинку. Тому поставтеся до їхнього оформлення з повним усвідомленням важливості моменту.

При оформленні приміщень останніми роками використовується декоративна штукатурка стін і архітектурних композицій (арок, колон), і навіть стелі. Деякі з них, а саме венеціанка, стукко, травертіно романо використовуються як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт.

Декоративні штукатурки нададуть Вашим стінам ефект шляхетної старовини – акцент на тепло, спокій і затишок; блиск мармуру – це прохолода, постійність і багатство; камінь «під старовину» – впевненість, стабільність і вишуканий смак; блиск золота – теплота, надійність і розкіш. Варіантів – безмежна кількість, політ фантазії – не обмежений – залишається тільки вибрати.

Сучасні декоративні штукатурки відрізняються унікальним поєднанням екологічної чистоти та естетичної досконалості. Вміст у них синтетичних пластифікаторів та інших хімічних добавок не перевишує 3%. Готова штукатурка  не виділяє жодних шкідливих речовин. Більше того, вона має  властивість повітре- та паропроникливості, тобто стіна “дихає”. Штукатурка також приймає участь в регулювані мікроклімату в примішені: по мірі підвишення вологості повітря мінеральна штукатурка поглинає надлишки вологи і навпаки – зволожує дуже сухе примішення.

Декоративні штукатурки з часом не вигорають, не притягують пил, не горять, добре переносять вологе прибирання ( без використання побутової хімії та абразивних щіток). Декоративні штукатурки можуть прослужити не один десяток років. У склад матеріалів входять фунгіцидні та антисептичні добавки, які перешкоджають росту грибків та плісняви.

Сьогодні деякі люди намагаються під час проведення ремонту реалізувати декоративну штукатурку своїми руками. Але цього не варто робити, якщо немає великого практичного досвіду у проведенні такого типу робіт. Бо достатньо допустити лише одну помилку і фактурна штукатурка, зроблена особисто, буде неякісною. Це може відзначитись на її міцності або довговічності у гіршу сторону.

Якщо ви бажаєте, щоб у вашій квартирі декоративна штукатурка було зроблена кваліфіковано, ми радимо вам завітати до нашої компанії. Фактурна штукатурка є однією із наших спеціалізацій. У нас працюють досвідчені профессіонали, результат роботи яких характеризується надійністю та якістю.

Саме профессіонали нашої компаніі зможуть втілити у життя найрізноманітніші ідеї відносно декоративної штукатурки, якими би сміливими вони не були. Ми зможемо зробити на ваших стінах штукатурку будь-якого кольору, та будь-якої фактури.

Зверніться до нас та ви на власні очі зможете переконатися, що у цьому питанні ми – справжні майстри.

Телефонуйте до нас за тел. (098) 0000-292 і ми надамо Вам вичерпну інформацію з приводу ремонту і відповідь на всі Ваші запитання.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

Скасувати відповідь
Copyright All Rights Reserved © 2019 by Дімар.