fbpx
previous arrow
next arrow
Slider

ВАРТІСТЬ РЕМОНТНИХ РОБІТ

Скористайтеся нашим калькулятором, щоб оцінити початкову вартість ремонту або встановлення

ПОСЛУГИ

Компанія “Дімар” існує 17 років. Можете довірити нам ремонт квартири, офісу, магазину, котеджу або приміщень інших видів. Із задоволенням виконаємо усі види дизайнерських та ремонтних робіт, проведемо від першого і до останнього етапу, та якісно організуємо усю роботу “під ключ”.

 • РЕМОНТНІ РОБОТИ

  РЕМОНТНІ РОБОТИ

  Ремонтні роботи у об’єктах різних типів “під ключ” будь-якої складності

 • ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

  ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

  Проектування та розробка візуалізації об’єкту, а також його повна реалізація

 • ПРОДАЖ МАТЕРІАЛІВ

  ПРОДАЖ МАТЕРІАЛІВ

  Пропонуємо будівельні та оздоблювальні матеріали за приємними (доступними) цінами

ЗАВЕРШЕНІ ПРОЕКТИ

Ось декілька проектів, які ми виконали для наших клієнтів. Тут представлені об’єкти виконані “під ключ”включаючи як розробку дизайнерського проекту так і його безпосередню реалізацію. Ми надаємо професійні послуги які включають створення і втілення ексклюзивних інтер’єрів. Робимо підвісні стелі, демонтажні, оздоблювальні роботи, шпаклівку, роботи з плиткою, ремонт підлоги, стін та інші види ремонтних робіт.

ПРО НАС

Ми надаємо послуги з  реконструкції та ремонту квартирприватних будинківофісів, комерційних та промислових приміщень. Орієнтуємось на потребах клієнтів, радимо з професійної точки зору, показуємо приклади вже виконаних проектів. Фізично знаходимось у Львові, проте надаємо послуги у найрізноманітніших куточках України (згідно домовленостей).

17 РОКІВ ДОСВІДУ

  Ми починали як наймані працівники і виросли до рівня компанії, у котрої за плечима робота з сотнями (понад 500) індивідуальними замовниками та відомими в Західній Україні комерційними компаніями (готелі Nobilis, Radisson, Дністер, ресторан Старгород, комплекс Варшава, та багато інших).

НАЙКРАЩІ МАТЕРІАЛИ

За 17 років працювали з найрізноманітнішими постатчальниками буд.матеріалів та комплектуючих, тому точно знаємо де вони якісніші та дешевші, а це на пряму впливає на кінцеву вартість Вашого ремонту.

КОМАНДА

Команда складається з понад 20 кваліфікованих майстрів, котрі регулярно проходять підвищення кваліфікації. Працюємо по чіткому плану, котрий випробуваний сотні разів. Усі процеси контролюються власником компанії, котрий відповідає за виконання робіт перед Вами особисто.