Якщо ви нещодавно почали думати про підбір бригади майстрів для виконання ремонту у Львові, то без сумніву спробуйте виділити достатньо часу на це. Адже з цими людьми Вам доведеться провести наступних кілька місяців. Від їхнього професіоналізму та порядності залежатиме на скільки сильно ви збережете свою нервову систему та гаманець.

Зазвичай ремонтну бригаду обирають по принципу сарафанного радіо, проте трапляється так, що нема нікого, хто робив недавно ремонт, а тому нема можливості порадитись з кимось. Тому в роботу йде старий добрий Google. Ми шукаємо в інтернеті першу зустрічну компанію і якщо ціна на ремонтні роботи підходить – звертаємось до них. Але як знати, що саме ці хлопці майстри своєї справи? Отож, розгляньмо 5 головних помилок при виборі підрядника для ремонту квартири чи будинку у Львівській області.

Не поспішайте зробити вибір

Одна з найгірших речей, які люди роблять при виборі підрядників це поспіх. На початку це може здатися гарною ідеєю, тому що вони досить скоро отримують зв’язок, якусь конкретну пропозицію та особисте спілкування з людьми будівельної сфери. Але правда в тому, що часто люди шкодують про ці поспішні кроки потім, коли розуміють, що зробили невдалий вибір. Тож не дозволяйте подібному статися з вами та будьте терплячими щодо всього цього, і не поспішайте.

Досліджуйте більше варіантів

Якщо ви вирішите пройти процес швидко, то зробите ще одну помилку на цьому шляху. По суті, ви не зможете вивчити більше варіантів, а це означає, що ви можете пропустити деякі чудові пропозиції лише тому, що вам було лінь вивчити хоча б кілька з них. У Львові чи практично будь-де в Україні можна отримати контакти багатьох будівельних компаній, тому обов’язково вивчіть ці варіанти, а не просто хапайте перший, на який натрапите. Поспілкуйтесь з 3-5 бригадирами, почуйте принципи підходу до роботи, організацію процесу, нарешті проаналізуйте власні відчуття, чи варто зв’язуватись саме з цими людьми.

Не вдається дослідити постачальників

Перед початком роботи Ви повинні дізнатися у бригадирів де вони купують будівельні матеріали, адже це на пряму вплине на довговічність зробленого ремонту. Будівельні гіпермаркети “Епіцентр”, “Нова Лінія” буде хорошою відповіддю, адже вся продукція сертифікована. Хоча, як правило, кожна будівельна бригада має своїх особистих постачальників, де можна купити дешевше. Якщо Ваш потенційний підрядник працює саме так, то зобов’язаний забезпечити Вас сертифікатами про якість будівельних товарів, та переконати Вас, що ремонт буде проводитись не фальсифікованим товаром.

Ігнорування репутації

Люди часто забувають досліджувати своїх підрядників. Все легко – пишете назву компанії підрядника і додаєте слово відгуки. Якщо компанія популярна, точно з’явиться кілька відгуків в соціальних мережах чи на агрегаторах відгуків. Всього за кілька хвилин можна дізнатися щось таке, що завадить Вам оступитися в майбутньому.

Чому не перевіряєте ціни

Ціни також є одною з тих речей, які ви ніколи не повинні ігнорувати. Різні компанії запропонують різну вартість, і ваше завдання — перевірити їх і порівняти, перш ніж приймати рішення про замовлення послуг. Ремонт, це така річ, з якою ми стикаємось дуже рідко, а значить не орієнтуємось які порядки цін на ту чи іншу послугу. Тому лише порівняння та аналіз!

З повагою компанія з ремонту квартир та будинків “Дімар”.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

Скасувати відповідь
Copyright All Rights Reserved © 2019 by Дімар.