ТМ "Дімар" — ремонтно-оздоблювальні роботи на професійному рівні у Львові. Гіпсокартонні роботи, дизайн і ремонт квартир, офісів, монтаж та укладання терасної дошки

Телефонуйте: +380 (98) 0000-292

Монтаж та укладання терасної дошки


будівельні матеріали львів купити


Укладання терасної дошки повинно проводитися строго відповідно до інструкції, в такому випадку настили, доріжки та покриття прослужать довгі роки, без ремонтних і реставраційних робіт. Вважається, що перед монтажем терасна дошка повинна деякий час перебувати на відкритому просторі (але не під відкритими сонячними променями), хоча ця умова не є обов'язковою. Виконання процесу укладання краще довірити професіоналам - такими є співробітники нашої компанії.

Монтажні роботи на відкритому просторі 

Укладання терасної дошки
 проводиться на заздалегідь підготовлені і підігнані лаги (товщиною 40мм), виготовлені з твердої і міцної деревини з вологістю не більше 25%.

Відстань, що залишається між лагами, залежить від товщини терасної дошки. Наприклад, якщо товщина виробу становить 20 мм, то відстань між опорами буде 460мм. При збільшенні товщини на 2 мм відстань збільшується на 70-100 мм. Між собою лаги скріплюються металевими пластинами, в такому випадку підстава виходить міцним і надійним.

У деяких випадках (наприклад, щоб зберегти вже існуючі на ділянці дерева, потрібні і більш складні конструкції підстави, наприклад такі:

Традиційне укладання дошки 
Традиційний спосіб кріплення при укладанні терасної дошки (відкритий) в точності відповідає технології укладання звичайної дошки для підлоги. Замість цвяхів рекомендується використовувати шурупи з антикорозійним покриттям або спеціальні гвинти. Дошки кріпляться до лагів шурупами в попередньо висвердлені отвори.

Закритий спосіб монтажу 
Закритий спосіб монтажу надає зовнішньому вигляду терасної дошки привабливість і естетичність, так як кріплення настилу приховані від очей. Ця технологія є більш складною, вимагає високої точності та акуратності. Попередньо встановлюють (прикріплюють до лагам) приховані квадратні скоби з нержавіючої сталі.

Для виконання цієї операції збоку терасної дошки пропилюється канавки глибиною 25 см, в які і поміщаються пластини. На другому етапі за допомогою пластин з'єднуються встик дошки, в результаті чого утворюється ідеально рівне підлогове покриття. Між дошками необхідно залишати невеликий вентиляційний зазор, щоб з внутрішньої і зовнішньої поверхні покриття швидко випаровувалася волога.

Вартість монтажних робіт залежить від обсягу, якості матеріалу, виду застосовуваних технологій.Прихований монтаж терасної дошки відноситься до більш трудомістким роботам, і вимагає певної кваліфікації майстра, тому коштує дорожче, ніж традиційний спосіб укладання. Але навіть при цьому наші ціни вас приємно здивують.

© 2006 - 2019 “Дімар”. Усі права захищено.
Створення сайту - Roman interactive media