ТМ "Дімар" — ремонтно-оздоблювальні роботи на професійному рівні у Львові. Гіпсокартонні роботи, дизайн і ремонт квартир, офісів, монтаж та укладання терасної дошки

Телефонуйте: +380 (98) 0000-292

ГОЛОВНА


будівельні матеріали львів купити

     З   2006 року компанія «ДІМАР» надає послуги з ремонтно-оздоблювальних робіт у м. Львові та області, втілюючи в реальність найсміливіші мрії. Наша робота — це складний і кропіткий процес, для якого потрібні професійні знання, навички і звичайно ж кваліфіковані фахівці. Наша головна цінність — довіра клієнтів. Довіра, яку ми виправдовуємо, створюючи найбільш комфортні умови для співпраці. За довгі роки роботи, ми отримали величезний досвід і репутацію фірми, яку радять друзям і рідним, головним достоїнством якої є якість послуг.

   Ми розуміємо що Вам потрібно, знімемо головний біль, позбавивши від зайвого клопоту. Візьмемо на себе відповідальність і не змусимо вдаватися в подробиці.

   Щоб процес ремонту йшов гладко, ми підібрали для вас команду кращих фахівців будь-якого профілю, які мають багаторічний досвід роботи в сфері будівництва. Ми надаємо широкий спектр будівельних та ремонтно-оздоблювальних робіт будь-якої складності (від легкого косметичного до капітального ремонту VIP-класу) на найвищому рівні. Свою роботу ми виконуємо за допомогою сучасного обладнання та новітніх технологій, що дозволяє виконати будь-які вимоги наших клієнтів.

    Якщо Ви хочете зробити якісний ремонт квартири, офісу, магазину, котеджу або іншого приміщення, то довірте цю справу нам. Ми із задоволенням допоможемо Вам створити приємну та затишну атмосферу у Вашому помешканні, втіливши в реальність всі Ваші мрії та побажання.

    А для більшого заохочення ми, щоразу, пропонуємо цікаві пропозиції та сезонні знижки, які допоможуть Вам заощадити час та кошти!

    Телефонуйте до нас за тел. (098) 0000-292 і ми надамо Вам вичерпну інформацію з приводу ремонту і відповідь на всі Ваші запитання.

 Ми надаємо весь спектр внутрішніх робіт :

То чому так часто вибирають саме нас ?

  1. Досвід 12 років
  2. Гарантія 1 рік
  3. Доступні та адекватні ціни
  4. Дизайн, 3-Д візуалізація та комплектація в повному об'ємі
  5. Демонстрація об'єктів на різних етапах робіт
  6. Професійний колектив
  7. Використання сучасних технологій та матеріалів

 

© 2006 - 2019 “Дімар”. Усі права захищено.
Створення сайту - Roman interactive media