ТМ "Дімар" — ремонтно-оздоблювальні роботи на професійному рівні у Львові. Гіпсокартонні роботи, дизайн і ремонт квартир, офісів, монтаж та укладання терасної дошки

Телефонуйте: +380 (98) 0000-292

Малярні ремонтні роботи


будівельні матеріали львів купити
25 березня 2012, 16:14
Малярні ремонтні роботи

До малярних ремонтних робіт відноситься фарбування різних поверхонь. Для виконання цих ремонтних робіт необхідна ретельна підготовка, дотримання ряду загальноприйнятих норм і правил, використання різних матеріалів, інструментів і пристосувань.

Якість фарбованого ремонту у Львові залежить від знання властивостей матеріалів, правильного приготування різних складів для підмазування, шпаклівки, грунтування. Тільки при правильному веденні ремонтних малярних робіт можна одержати міцне забарвлення, яке служитиме довгий час. Існує вид обробки при якому межу між забарвленням і штукатуркою стін провести важко - це так звані декоративні покриття. У декоративні покриття для стін входять незвичайні обробні матеріали, привабливі в першу чергу своїми художніми властивостями і що володіють необхідними захисними властивостями.

Цей вид обробки зручніше розглядати і об'єднувати в групи того, що не по вигляду пов'язує, а по одержаному декоративному ефекту на п'ять груп:

  1. Однотонні покриття з різною фактурою (структурні штукатурки).
  2. Багатоколірні гладкі покриття (мультиколор).
  3. Покриття, що поєднують в собі багатоколірність і фактуру (зокрема «Рідкі шпалери»).
  4. Покриття з кольорової кам'яної крихти (натуральний або штучний мармур і граніт).
  5. Венеціанські штукатурки.

Однотонні покриття з різною фактурою (фактурні штукатурки)

Однотонну фактурну або структурну поверхню можна одержати двома способами: використовуючи властивості самого матеріалу або технологію його нанесення. У першому випадку отримується матеріал у вигляді білої маси із зернистою фракцією 1-5 мм. Маса наноситься на стіну розпилюванням або вручну - теркою з нержавіючої сталі; після висихання виходить більш менш фактурна поверхня залежно від величини зерна, яке рівномірно розподілиться по всій поверхні стіни. З деякими з цих матеріалів можна попрацювати ще дерев'яною або пінопластовою теркою і додати поверхні структуру у вигляді діагональних, вертикальних або кругових ліній, що нагадують ракушки.

Телефонуйте до нас за тел. (098) 0000-292 і ми надамо Вам вичерпну інформацію з приводу ремонту і відповідь на всі Ваші запитання.

 

 
Теми:  малярні роботи, ремонт, Львів, стіни, штукатурка

© 2006 - 2019 “Дімар”. Усі права захищено.
Створення сайту - Roman interactive media