ТМ "Дімар" — ремонтно-оздоблювальні роботи на професійному рівні у Львові. Гіпсокартонні роботи, дизайн і ремонт квартир, офісів, монтаж та укладання терасної дошки

Телефонуйте: +380 (32) 242-11-99,
+380 (97) 242-11-99

ПРО КОМПАНІЮ


будівельні матеріали львів купити

Компанія "Дімар" була створена однією з перших в Західній Україні у 2006 році. Ми зарекомендували себе як надійні партнери, і якісні виконавці. Фахівці нашої компанії можуть виконати навіть найскладніші завдання.

Одним з основних наших напрямків діяльності  є реконструкція та ремонт квартир (ремонт у Львові та за його межами), офісів та промислових приміщень. У нас можна замовити створення і втілення ексклюзивних інтер'єрів. Робимо підвісні стелі та проводимо інші гіпсокартонні роботи (оскільки саме гіпсокартон як матеріал дозволяє максимально чітко реалізувати побажання замовника).

На усі свої роботи ми надаємо гарантію. Якість виконаних робіт, деякою мірою залежить від використаних матеріалів, тому наші спеціалісти використовують матеріли найкращої якості. Ми постійно приділяємо увагу покращенню якості наших послуг,  за рахунок використання сучасних матеріалів, та підвищення кваліфікації наших робітників. 

То чому часто вибирають саме нас ?

  1. Досвід 8  років
  2. Гарантія 1 рік
  3. Доступні та адекватні ціни
  4. Проектування, погодження та комплектація в повному об'ємі
  5. Демонстрація об'єктів на різних етапах робіт
  6. Професійний колектив
  7. Використання сучасних технологій та матеріалів

Ще одним з видів наших послуг є клінінг. Ми беремо на себе всі турботи по прибиранні приміщень, незалежно чи це великий офіс чи маленька квартира, до кожного клієнта ми шукаємо індивідуальний підхід. Виконуємо аквачистку килимів.

Запрошуючи нас до себе ви можете бути впевнені за збереження свого майна та інформації, що робота буде виконана якісно та в обумовлені терміни.

Ви не витрачаєте свій час на:

  • Підбір та навчання персоналу (варто повідомити нам свої вимоги щодо працівника, і ми знайдем вам саме таку людину)
  • Закупівлю необхідних витратних матеріалів (миючі засоби, ганчірки та ін.)
  • Придбання дорогої техніки.

Усі ці турботи ми беремо на себе.

© 2006 - 2019 “Дімар”. Усі права захищено.
Створення сайту - Roman interactive media